reklama

Video: Pořadatel skolil fanouška Hradce Králové, ten musel do nemocnice

Na tomto stadionu došlo včera ke krvavému konfliktu mezi domácími fanoušky a pořadatelskou službou. Na tomto stadionu došlo včera ke krvavému konfliktu mezi domácími fanoušky a pořadatelskou službou. autor: ČTK
Pořádnou ostudu si udělal jeden z pořadatelů během fotbalového derby mezi domácím Hradcem Králové a Pardubicemi. Muž v oranžové vestě poslal jednoho z domácích fanoušků do nemocnice, protože chtěl s kolegy rozvinout transparent.

Praha - Během druholigového šlágru mezi Hradcem Králové a Pardubicemi došlo k potyčce mezi domácími příznivci a ochrankou. Konflikt začal poté, co chtěli fanoušci vytáhnout transparent s hesly proti šéfovi klubu Richardu Juklovi a zbytku vedení fotbalového Hradce.

Skupinka domácích kotelníků přeběhla s transparentem do vedlejšího sektoru, ale zprávu namířenou k vedení svého oblíbeného klubu, už roztáhnout nestihli.

Jeden z pořadatelů si vybral staršího fanouška, kterého pěstí srazil o několik schodů níže. Fanoušek zůstal bezvládně ležet a musel být podle webu Supporters.cz převezen do nemocnice.

Konflikt začíná na video v čase 1:15.

Hradečtí Votroci vs. security.

Zveřejnil(a) supporters.cz dne 15. Srpen 2017

K incidentu už se vyjádřilo i vedení fotbalového Hradce Králové. "Klub lituje situace, která vznikla v průběhu druhého poločasu a vyústila ve zranění jednoho z fanoušků. Celou situaci klub společně s Policií ČR a pořadatelskou službou vyhodnotí a učiní patřičné závěry."

Divoké plzeňské osudy: Alkohol za volantem, drogy, i brutální napadení Divoké plzeňské osudy: Alkohol za volantem, drogy, i brutální napadení Prohlédněte zde

reklama