Bojovník! Po domácím Euru toužící Ben Arfa rozhodl šlágr francouzské ligy

15. 1. 2016 23:17
Francouzský reprezentant Hatem Ben Arfa ukončil desetizápasový střelecký půst v lize dvěma proměněnými penaltami v závěrečné desetiminutovce a pomohl Nice k vítězství 2:1 nad Angers.
Spokojený Hatem Ben Arfa.
Spokojený Hatem Ben Arfa. | Foto: ČTK

Paříž - Francouzský reprezentant Hatem Ben Arfa ukončil desetizápasový střelecký půst v lize dvěma proměněnými penaltami v závěrečné desetiminutovce a pomohl Nice k vítězství 2:1 nad Angers. Fotbalisté Nice se díky obratu posunuli po předehrávce 21. kola na třetí místo tabulky, bod za svého dnešního soupeře.

Ben Arfa, jenž usiluje o nominaci na domácí mistrovství Evropy, proměnil oba pokutové kopy suverénně. V 80. minutě umístil míč k pravé tyči, o čtyři minuty zase k levé a svůj střelecký účet v sezoně zvýšil na devět branek.

Za poražené fotbalisty Angers, kteří na druhém místě tabulky ztrácejí dvacet bodů na lídra Paris Saint-Germain, skóroval ve 24. minutě Pierrick Capelle.