Boleslav v generálce na Evropskou ligu porazila Varnsdorf

14. 7. 2012 22:19
Fotbalisté Mladé Boleslavi v generálce na kvalifikaci Evropské ligy porazili Varnsdorf 3:1.
Jan Chramosta
Jan Chramosta | Foto: Sport

Mladá Boleslav - Fotbalisté Mladé Boleslavi v generálce na kvalifikaci Evropské ligy porazili Varnsdorf 3:1. Do utkání se zapojil i Radek Šírl hostující z Plzně.

Středočeši ovšem měli s outsiderem problémy a od 19. minuty prohrávali. Před přestávkou ale z penalty vyrovnal Martin Nešpor a v druhé půli po rychlých gólech Jakuba Mareše a Lukáše Magery Boleslav utkání rozhodla.

Porážky v přípravě si naopak připsali hráči Olomouce, kteří prohráli s tureckým Bursasporem 1:3. O jediný gól Hanáků se postaral Doležal.

Příbram pak dostala čtyřbrankový příděl od Drážďan.

FK Mladá Bolaslav - FK Varnsdorf 3:1 (1:1)

Branky: 42. Nešpor z pen., 77. Mareš, 79. Magera - 19. Tvaroha.

Sestava Ml. Boleslavi:

I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Šťastný, Tvrdý - Sedláček, Zbrožek - Štohanzl, Kulič, Ondřejka - Nešpor.

II. poločas: Šeda - Bořil, Smejkal, Rolko, Šírl - Ščuk, Kúdela - Mareš, Magera, Sivrič - Chramosta. Trenér: Koubek.

Olomouc - Bursaspor 1:3 (1:2)

Branky: 34. Doležal - 26. a 47. Pinto, 37. Batalla.

Sestava Olomouce: Zlámal - Janotka, Golban, Škerle, Vepřek - Hořava, Rossi, Navrátil - Schulmeister (59. Petr), Ordoš, Doležal (59. Heinz). Trenér: Pivarník.

Dynamo Drážďany - 1. FK Příbram 4:0 (2:0)

Branky: 70. a 87. Piá, 31. Trojan, 44. Koch.

Sestava Příbrami:

I. poločas: Hruška - P. Pilík, Hájovský, Kvída, Lafrance - Trapp, T. Pilík - Danoski, Koukal, Platon - Krbeček.

II. poločas: Rondzik - Štochl, Hájovský, Mišůn, Divíšek - Trapp, Kana - Perez, Řezáč, Mareš - Šlapák. Trenér: Vavruška.

Györ - 1. FC Slovácko 1:1 (1:0)

Branka Slovácka: 67. Kuzma.

Sestava Slovácka: Heča - Reinberk, Košút (46. Hofmann), Trousil, Kuncl - Kerbr (46. Volešák), Daníček (46. Trávník), Martykán, Kuzma (84. Jeleček) - Došek, Kovář (46. Čtvrtníček). Trenér: Soukup.

FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)

Branky: 52. Štěpán - 16. Švancara z pen.

Sestavy

Brno: Hladký (46. Doležal) - Hyčka (65. Král), Pernica, P. Buchta (60. Šoljič), Husár - Glaser (60. Michna), Fall (65. Křeček), Zavadil (60. Lutonský), Mezlík - Švancara (46. Nekuda), Jurdík (60. Halaška). Trenér: Čuhel.

Hradec Králové: Koubek - Holeš, Hochmeister, Fukal (46. Kaspřák), Pávek - Štěpán (64. Jedunov), Klapka (85. Schwarz), Strnad (46. Šisler), Zelený (72. Voltr), Harba (81. Zec) - Dvořák (71. Mrázek). Trenér: Plíšek.