reklama

Bony může hrát za City Ligu mistrů. Odnesl to Jovetič

Wilfried Bony si za City ještě nezahrál. Aktuálně totiž reprezentuje Pobřeží Slonoviny na africkém šampionátu Wilfried Bony si za City ještě nezahrál. Aktuálně totiž reprezentuje Pobřeží Slonoviny na africkém šampionátu autor: Reuters
Manchester City zařadil čerstvou posilu útočníka Wilfrieda Bonyho na soupisku pro vyřazovací část Ligy mistrů.

Londýn - Manchester City zařadil čerstvou posilu útočníka Wilfrieda Bonyho na soupisku pro vyřazovací část Ligy mistrů. Místo bývalému fotbalistovi pražské Sparty uvolnil Stevan Jovetič, který tak doplatil na trest klubu za porušení finančního fair play. Anglický celek totiž proto může mít v týmu jen šestnáct cizinců místo obvyklých sedmnácti.

Bony, který přišel do Manchesteru před měsícem ze Swansea za údajných 28 milionů liber (asi jedna miliarda korun), na soupisce doplnil exteplického útočníka Edina Džeka a Argentince Sergia Agüera. City v osmifinále nastoupí proti Barceloně, první zápas se hraje 24. února a odveta 18. března.

Jovetič přišel do Anglie před minulou sezonou za 22 milionů liber z Fiorentiny a vedle sankcí za porušení finančního fair play se mu stala osudným také nevýrazná forma. Na ní se podepsala i častá zranění, kvůli kterým černohorský útočník nastoupil v základní sestavě City jen k 18 zápasům.

reklama