reklama

Brankář Čech dostane simpsonovského dvojníka

Petr Čech a další hráči Chelsea se objeví v Simpsonech Petr Čech a další hráči Chelsea se objeví v Simpsonech autor: Oficiální web Chelsea F.C.
Brankář Petr Čech dostane novou tvář v podobě hrdiny kresleného seriálu Simpsonovi

Londýn - Brankář Petr Čech dostane novou tvář v podobě hrdiny kresleného seriálu Simpsonovi. Chelsea je totiž dalším fotbalovým klubem, který spojí své jméno s populárním seriálem o ztřeštěné rodince ze Springfieldu. Ne že by v něm anglický klub přímo vystupoval, ale pět jeho hráčů se stalo předlohou pro simpsonovské suvenýry.

Český brankář už spolu s Edenem Hazardem, Frankem Lampardem, Johnem Terrym a Fernandem Torresem pózoval se svým animovaným dvojníkem v životní velikosti. "Byl to vždycky můj oblíbený seriál a teď ho milují moje děti. Už se těším, jak budou Bart a Homer vypadat jako hráči Chelsea," řekl kapitán Terry.

V minulosti už podobné spojení se studiem 20th Century Fox, které Simpsonovy vyrábí, navázaly například Barcelona, Juventus Turín, FC Porto nebo Zenit Petrohrad. Autoři seriálu připravují i jeden ryze fotbalový díl. Otec Homer v něm bude rozhodčím na fotbalovém mistrovství světa v Brazílii.

reklama