Brazilce na Copa América zachránil s Peru gól v nastavení

Aktualizováno 15. 6. 2015 9:49
Brazilští fotbalisté až v nastaveném čase odvrátili bodovou ztrátu na úvod Copa América, když porazili Peru 2:1.
Podívejte se na vítězný gól Brazílie, který po parádní přihrávce Neymara vsítil Costa | Video: Sport

Temuco - Brazilští fotbalisté až v nastaveném čase odvrátili bodovou ztrátu na úvod Copa América. Utkání proti Peru rozhodl gólem na 2:1 Douglas Costa.

Brazilci museli výsledek otáčet, protože už ve třetí minutě poslal outsidery z Peru do vedení Christian Cueva. Hned o dvě minuty později vyrovnal hvězdný Neymar hlavou po centru spoluhráče z Barcelony Daniho Alvese, ale obratu se Kanárci dočkali až po uplynutí řádné hrací doby. Vítězný gól připravil ofenzivnímu záložníkovi Šachtaru Doněck Costovi přihrávkou Neymar.

Brazílie se ujala vedení ve skupině C díky většímu počtu vstřelených branek před Venezuelou, která gólem Salomóna Randóna porazila Kolumbii.