29. 2. 2012 9:57
Uvnitř VIDEO ze zápasu Bosna a Hercegovina - Brazílie 1:2
Hvězdný Ronaldinho prý proti Bosně zklamal.
Hvězdný Ronaldinho prý proti Bosně zklamal. | Foto: Reuters

St. Gallen - Fotbalisté Brazílie zvítězili v přípravném zápase ve švýcarském St. Gallenu nad Bosnou a Hercegovinou 2:1, když o jejich výhře rozhodl vlastní gól bosenského obránce Papače v 90. minutě.

Brazilci otevřeli skóre zápasu už ve 4. minutě díky obránci Realu Madrid Marcelovi, za devět minut však vyrovnal bosenský útočník Vedad Ibiševič.

Brazílie tak neprohrála už osmý zápas v řadě, nicméne její trenér Mano Menzes příliš spokojen s výkonem "Kanárků" nebyl.

"Myslím si, že Ronaldinho hrál pod svoje možnosti. Normálně více tvoří hru, což se mu dnes nedařilo," prohlásil po utkání kouč Menezes.

Trenér Brazílie Mano Menezes.
Trenér Brazílie Mano Menezes. | Foto: Reuters

Právě Menezes přitom loni v září jednatřicetiletého záložníka Flamenga přivedl po delší odmlce zpět do národního týmu a dokonce jej ve čtyřech přípravných utkáních nechal vést tým jako kapitán.

Menezes se navíc opřel i do obránce Chelsea Davida Luize, který v utkání předvedl několik hrubých chyb a svůj díl viny měl i na inkasované brance.

"Po zápase jsem mu řekl, že chyby k fotbalu patří. Ale jako obránce prostě nemůžete útočníky dělat si s míčem co chtějí," prohlásil trenér Brazilců.