reklama

Brněnský Kuncl byl v bezvědomí, ale už je v pořádku

Tomáš Janů a Martin Kuncl bojují o míč v zápase Brna s Libercem. Tomáš Janů a Martin Kuncl bojují o míč v zápase Brna s Libercem. autor: Aktuálně.cz
Obránce jen trochu pobolívá hlava

Brno - Obránce Brna Martin Kuncl, který včera v zápase s Teplicemi upadl do krátkého bezvědomí, se už dnes cítí dobře. Uvedly to oficiální internetové stránky brněnského fotbalového klubu.

23letý odchovanec Brna si na situaci z konce poločasu pamatuje. "Už asi pět minut před koncem poločasu jsem cítil, že se něco děje. Když rozhodčí zapískal poločas, tak se mně zamotala hlava a chtěl jsem si dřepnout. Pak už si pamatuju, že jsem spadl. Pak chvíli nic a pak, že ke mně někdo přibíhá. Špatně jsem viděl, takovou nějakou mlhu," vyjádřil se pro server.

Teplice se po remíze v Brně dostaly do čela ligy

Příčina by podle Kuncla mohla být v nezaviněném střetu s teplickým Gaspaříkem, který podstoupil pár minut předtím. I proto mu ve vojenské nemocnici v Brně byla provedena veškerá podrobná vyšetření. "Výsledky byly normální a neprokázaly patologii" vyvrátil veškeré obavy klubový lékař MUDr. Jan Ulbrych.

Ulbrych také pro server dodal, že brněnského obránce čekají ještě dnes další vyšetření a jeho termín návratu na hřiště je proto zatím nejasný.

Teplice v Brně online zde

 

reklama