Brno se trápilo. Nakonec ale v poháru Rosice zdolalo

Sport Sport, Red Spo
2. 9. 2010 19:15
Rosice - Brno 1:2
Gólmana Martina Lejsala (1. FC Brno) překonal Necid celkem dvakrát.
Gólmana Martina Lejsala (1. FC Brno) překonal Necid celkem dvakrát. | Foto: Aktuálně.cz, Tomáš Adamec

Rosice - Prohrávali, ale nakonec nepříznivý vývoj zápasu otočili a díky brance Richarda Dostálka postoupili do další fáze.

Fotbalisté Brna vyhráli ve čtvrtečním zápase druhého kola Ondrášovka Cupu na hřišti divizních Rosic 2:1, a částečně tak napravili dosavadní výsledky z Gambrinus ligy.

Právě zde jsou Moravané na posledním místě, neboť mají na svém kontě jen tři body. Jejich sebevědomí dostalo navíc těžkou ránu i v nedávné dohrávce sedmého kola, kdy je na domácím hřišti deklasovala pražská Sparta 5:0.

Ani ve čtvrtek to ovšem nevypadalo, že by se tým Karla Večeři vzchopil, právě naopak. Už po devatenácti minutách hry vedly Rosice 1.0, když se pohotovou hlavičkou prosadil Císař.

Brno ovšem nakonec zabralo a otočilo zápas po přestávce. Krátce před hodinou hry nejprve usměrnil Rýdelovu standardku do sítě Martin Hudec a sedm minut před koncem rozhodl o vítězství hostujícího týmu po rohovém kopu zkušený Richard Dostálek.