reklama

Bundesliga vábí Kadlece. Spartě nabízí 130 milionů

Václav Kadlec by mohl přestoupit do bundesligy. Schalke a Freiburg za něj Spartě nabízí až 130 milionů. Václav Kadlec by mohl přestoupit do bundesligy. Schalke a Freiburg za něj Spartě nabízí až 130 milionů. autor: CPA
Bundesligové kluby Schalke a Freiburgu chtějí útočníka Václava Kadlece. Spartě nabízí 130 milionů.

Berlín - Bundesligové kluby Schalke a Freiburgu mají na seznamu vyhlédnutých letních posil sparťanského útočníka Václava Kadlece.

Napsal to německý sportovní magazín Kicker, podle kterého se případné odstupné za jednadvacetiletého fotbalového reprezentanta pohybuje mezi čtyřmi a pěti miliony eur (105 až 130 milionů Kč).

Manažer Schalke Horst Held si podle Kickeru vyhlédl Kadlece jako zálohu za nizozemského ostrostřelce Klaase-Jana Huntelaara. V případě jeho vypadnutí ze sestavy totiž nemá klub z Gelsenkirchenu za hvězdného útočníka adekvátní náhradu.

Rozhodnutí o tom, koho čtvrtý tým uplynulého ročníku bundesligy angažuje k Huntelaarovi, má podle časopisu padnout v příštích týdnech.

Freiburg skončil na pátém místě a shání posily pro Evropskou ligu. V jeho dresu by si nadějný sparťanský fotbalista zahrál s krajanem Pavlem Krmašem. Kvůli výši přestupové částky za český talent, kterému na Letné končí smlouva příští rok, dává Kicker větší šance Schalke.

reklama