reklama

Bývalý reprezentant Kušnír přestupuje do Olomouce

Ondřej Kušnír Ondřej Kušnír autor: Eduard Erben
Někdejší hráč Sparty se na Hané připravoval po odchodu z kazašského Tobolu Kostanaj

Olomouc - Druholigové fotbalisty Sigmy Olomouc posílil bývalý reprezentační obránce Ondřej Kušnír. Někdejší hráč Sparty se na Hané připravoval po odchodu z kazašského Tobolu Kostanaj a nyní se s vedoucím celkem druhé nejvyšší soutěže dohodl na smlouvě do konce sezony. Klub to oznámil na svém webu.

Vítkovický odchovanec, kterého nejvíc proslavilo čtyřleté angažmá ve Spartě, měl původně namířeno znovu do zahraničí a na Hané se měl jen udržet v kondici. Situace se však nakonec změnila a zkušený pravý krajní bek bude na jaře pomáhat Sigmě k návratu mezi elitu.

"Trénuju tady třetí týden. S panem Minářem (sportovním manažerem klubu) jsme byli předběžně domluveni, jsem rád, že tady můžu být. Sigma je pořád ligové mužstvo, věřím, že pomůžu k postupu tam, kam patří," uvedl Kušnír na olomouckém webu.

Kušnír kromě Sparty oblékal i dres Liberce a Žižkova, celkem nasbíral 134 ligových startů a deset branek. S letenským celkem v sezoně 2009/2010 slavil titul. Čtyřnásobný český reprezentant sehrál poslední mistrovský zápas v říjnu za Kostanaj proti Pavlodaru.

reklama