Dvakrát se v zápase trefil bosenský útočník Edin Džeko, který se s osmnácti bundesligovými góly dotáhl v tabulce střelců na vedoucí dvojici Kiessling-Kuranyi. Bývalý hráč Teplic má velkou střeleckou formu a v posledních pěti ligových zápasech zaznamenal osm branek.

Jeden gól vstřelil Džekův krajan Misimovič, z branky se radoval také italský obránce Barzagli. Český stoper Jan Šimůnek dnes nebyl ani na lavičce náhradníků.

Hannover remizoval v Hamburku

Záložník Hannoveru Jiří Štajner byl vyloučen za dvě žluté karty během sedmi minut při bezbrankové remíze s Hamburkem. Autor šesti ligových gólů v této sezoně dostal první kartu v 52. minutě za faul na obránce Aoga, v druhém případě byl napomínán za kontakt se záložníkem Pitroipou.

Domácí tým, v jehož sestavě nastoupil ze dvou českých reprezentantů pouze kapitán David Jarolím, nevyhrál počtvrté za sebou a vzdalují se mu pohárové příčky. Hannover zůstává na předposledním sestupovém místě.

Německá fotbalová liga - 29. kolo:
Wolfsburg - Hoffenheim 4:0 (25. a 76. Džeko, 51. Barzagli, 74. Misimovič), Hamburk - Hannover 0:0.

1. Bayern Mnichov 29 17 8 4 57:27 59
2. Schalke 29 17 7 5 47:24 58
3. Leverkusen 29 14 11 4 58:33 53
4. Dortmund 29 15 7 7 48:34 52
5. Brémy 29 13 9 7 59:37 48
6. Hamburk 29 11 12 6 48:33 45
7. Stuttgart 29 12 8 9 43:37 44
8. Frankfurt 29 12 8 9 40:42 44