Prohra s Liverpoolem 1:3 znamenala pro Manchesetr United i další ztrátu – přijdou na delší dobu o záložníka Naniho. Portugalský fotbalista si z nedělního zápasu po ostrém skluzu obránce Jamieho Carraghera odnesl hlubokou tržnou ránu na levé holeni. Léčit by se měl několik týdnů.

V závěru první půle si Nani zpracovával u postranní čáry míč, když k němu přilétl Carragher a šlapákem jej ve skluzu poslal na trávník. Na hřišti se okamžitě strhla mela, Nani se ještě u rozhodčího Phila Dowda snažil vymodlit vyloučení soupeře, poté se však se zakrvácenou nohou zhroutil na trávník a musel být okamžitě ošetřen. Na holeni měl totiž zhruba pěticentimetrovou otevřenou ránu, kterou mu způsobil kolík na Carragherově kopačce.

Nani, který o sobě před zápasem prohlašoval, že má nejlepší formu v kariéře, tak byl ještě před poločasem vystřídán a na jeho místo přišel Javier Hernández, který v nastaveném čase zařídil jediný gól Manchesteru. Carragher za zákrok dostal žlutou kartu.

Zranění Naniho by mohlo pomoci k rychlejšímu návratu Ekvádorce Antonia Valencii, který se zotavil po zlomenině nohy. Dokonce už byl součástí výpravy k utkání s Liverpoolem, nakonec však zůstal jen na tribuně.