Černý skóroval potřetí za sebou a konečně vyhrál

21. 12. 2011 21:41
Sivasspor vyhrál nad Samsunsporem 3:2
Milan Černý
Milan Černý | Foto: Aktuálně.cz

Ankara - Český záložník Milan Černý potvrdil mimořádnou střeleckou formu a v turecké fotbalové lize se trefil ve třetím zápase za sebou.

Po předchozích dvou remízách branka slávistického odchovance poprvé znamenala vítězství, Sivasspor vyhrál nad Samsunsporem 3:2.

Třiadvacetiletý fotbalista dnes skóroval v 19. minutě, když se k němu dostal míč v jednoduché pozici po autovém vhazování. V té době už odpovídal na branku hostujícího Bancého. Ještě do poločasu zvrátil výsledek Grosicki a po brance Nase stačil za Samsunspor už jen snížit na konečných 2:3 znovu Bancé.

VIDEO Baroš zařídil 101. gólem výhru proti Ordusporu

Hůř bude na dnešní vítězný zápas vzpomínat stoper Jakub Navrátil, který krátce před Černého gólem po nárazu do tyče musel vystřídat. Na posledních jedenáct minut nastoupil další obránce domácích Tomáš Rada.

Za Galatasaray Istanbul nastoupili proti Manisasporu český reprezentační útočník Milan Baroš i obránce Tomáš Ujfaluši. Při vítězství 1:0 se ale do statistik zapsal jen Ujfaluši žlutou kartou.