reklama

Baroš pokračuje, Ostrava prodloužila smlouvu i s Laštůvkou

Milan Baroš v zápase 10. kola Baník - Slavia. Milan Baroš v zápase 10. kola Baník - Slavia. autor: Dalibor Sosna
Kapitán fotbalistů Ostravy Milan Baroš pokračuje v kariéře. Sedmatřicetiletý útočník uzavřel s vedením Baníku smlouvu na další sezonu, stejně starý brankář Jan Laštůvka podepsal kontrakt na dva roky. Klub o tom informoval na svém webu.

Baroš i Laštůvka jsou klíčovými postavami týmu trenéra Bohumila Páníka. Druhý nejlepší střelec v historii české reprezentace i přes zdravotní problémy dokázal v uplynulé sezoně vstřelit šest gólů, Laštůvka je zase jasnou jedničkou mezi tyčemi.

"Jsme velice rádi, že spolupráce s oběma hráči bude pokračovat. I v sedmatřiceti letech jsou pořád na hřišti nesmírně platní, díky jejich dlouhodobé vazbě na Baník jsou duší mužstva a přirozenými lídry týmu na hřišti. Nepochybujeme o tom, že Baníku i v dalším období odvedou skvělé služby," uvedl sportovní ředitel klubu Marek Jankulovski.

Hübschman bude ve 40 kopat ligu, Galásek v repre zůstal. Co dělají hrdinové Eura 04? Hübschman bude ve 40 kopat ligu, Galásek v repre zůstal. Co dělají hrdinové Eura 04? Prohlédněte zde
reklama