reklama

Barošovy vulgarity bude řešit disciplinárka

Milan Baroš Milan Baroš autor: Milan Kammermayer
Disciplinární komise bude na příštím zasedání řešit i výroky Milana Baroše, který po utkání na Slavii sjel rozhodčího Jana Jílka.

Praha - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace se bude zabývat výroky ostravského útočníka Milana Baroše po pátečním prvoligovém utkání na hřišti Slavie, kde Baník prohrál 1:2. Baroš se po utkání zlobil na sudího Jana Jílka, že po zákroku na něj neodpískal pokutový kop, a podle novinářů při odchodu ze hřiště vulgárně nadával.

Slávistický hrdina Jílek a letenka pro Stramaccioniho. Sociální sítě hodnotí závěr podzimu HET ligy Slávistický hrdina Jílek a letenka pro Stramaccioniho. Sociální sítě hodnotí závěr podzimu HET ligy Prohlédněte zde

"Kde je ten zk****syn? Doufám, že o tom budete psát zase aspoň čtyři dny," citoval Baroše deník Sport. Disciplinární komise tak dnes odhlasovala, že s kapitánem Baníku a bývalým reprezentantem zahájí řízení. Případ posoudí na čtvrtečním pravidelném zasedání.

"Komise zahájila disciplinární řízení s panem Milanem Barošem pro možný disciplinární přečin Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám, poté co použil hrubé vulgární výrazy na adresu rozhodčího," stojí v prohlášení komise.

Ta se bude rovněž zabývat chováním fanoušků právě v utkání mezi Slavií a Ostravou. Příznivci hostů totiž přerušili zápas, když používali pyrotechniku a ničili zařízení stadionu. Trest hrozí nejen Baníku, ale také Slavii za porušení povinností pořádajícího klubu, jelikož nezabránila fanouškům v pronesení pyrotechniky na stadion.

Pro Baník by mohl být trest o to přísnější, že už v úvodu sezony měl s fanoušky problém zejména v utkání na Slovácku. Komise proto rozhodla, že ostravský klub odehraje jedno venkovní utkání bez svých příznivců, následně však tento postih podmínečně odložila.

Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Prohlédněte zde
reklama