reklama

Brankář Koubek by ze Sparty mohl odejít do Rennes či Lille, Karavajeva láká Lokomotiv Moskva

O Tomáše Koubka je stále zájem ve francouzské Ligue 1 O Tomáše Koubka je stále zájem ve francouzské Ligue 1 autor: Milan Kammermayer
Na Spartě se chystají dva zahraniční přestupy, vedle pravého obránce Vjačeslava Karavajeva může odejít i brankář Tomáš Koubek

Praha - Mezinárodní přestupní okno se ve většině zemí zaklapne 31. srpna. Platí to i pro Francii a Rusko. A právě do těchto zemí by v posledním týdnu letních transferů mohli zamířit dva sparťani: Tomáš Koubek a Vjačeslav Karavajev.

Rozhořela se válka Frýdek versus Stramaccioni. Reprezentant nejel do Brna a je na odchodu ze Sparty Rozhořela se válka Frýdek versus Stramaccioni. Reprezentant nejel do Brna a je na odchodu ze Sparty Čtěte zde

O brankáře Tomáše Koubka dlouhodobě projevuje zájem Rennes. A v poslední době podle informací Aktuálně.cz vstoupil do jednání o jeho služby i další francouzský klub, konkrétně Lille.

V minulém soutěžním ročníku skončily tyto kluby v Ligue 1 mimo pohárové příčky, celek Stade Rennes byl devátý, mužstvo Lille OSC až jedenácté.

Právě z Lille přišel letos na Letnou jako jedna z letních jedenácti zahraničních posil dosavadní kapitán tohoto francouzského týmu Rio Mavuba, nyní klub trénuje známý argentinský expert Marcelo Bielsa.

Na Rennes zase Koubkovi může dát dobré reference Petr Čech, který zde chytal před svým angažmá v Chelsea.

Karavajevovu pozici by mohl alternovat I Vukadinovič

Sparta - Plzeň (jaro 2017) Vjačeslav Karavajev Foto: Milan Kammermayer

Pravý obránce Vjačeslav Karavajev, který nyní dostal první pozvánku do A-týmu ruské reprezentace, by se rád vrátil domů. Láká ho především Lokomotiv Moskva, zájem má podle isport.cz ovšem i Nantes.

I proto se na pozici pravého obránce Sparty vrátil Ondřej Zahustel, trenér Andrea Stramaccioni má údajně v úmyslu alternovat ho v případě Karavajevova odchodu Vukadinem Vukadinovičem. Což prý srbské křídlo zrovna dvakrát nenadchlo.

Spartu v sobotu čeká ligové utkání v Brně, v dosavadním průběhu soutěže už ztratila čtyři body remízami s Bohemians a v Liberci.

Facebooková stránka autora: Luděk Mádl - Aktuálně.cz

Od hněvu fanoušků uchránil Spartu gól jejího kanonýra Od hněvu fanoušků uchránil Spartu gól jejího kanonýra Prohlédněte zde
reklama