reklama

Další problém pro Spartu, Václav Kadlec má potíže se svalem

Václav Kadlec Václav Kadlec autor: Milan Kammermayer
Fotbalový útočník Václav Kadlec přibyl do již tak bohatého seznamu zraněných hráčů Sparty. Už v deváté minutě sobotního duelu s Příbramí musel střídat a odjel do nemocnice na sono.

Praha - Zdravotní potíže sparťanských fotbalistů neberou konce. V úvodu dnešního utkání 12. ligového kola s Příbramí si poranil sval útočník Václav Kadlec a v deváté minutě musel střídat. Zatím není jasné, o jak vážný problém půjde.

Sparta si po Plzni spravila chuť, Lafata hattrickem sestřelil Příbram, Zlín vyloupil Boleslav Sparta si po Plzni spravila chuť, Lafata hattrickem sestřelil Příbram, Zlín vyloupil Boleslav Čtěte zde

"Vašek odjel na sonografické vyšetření do nemocnice a uvidíme po jeho návratu, co se bude dít. Očekávám, že se jedná o natažený stehenní sval. Je to samozřejmě komplikace," řekl trenér Sparty David Holoubek.

Sparta má v posledních zápasech na marodce okolo deseti hráčů včetně navrátilce Tomáše Rosického. Na seznam zraněných znovu přibyli Ondřej Zahustel a Josef Šural, kteří už hráli před týdnem v Plzni. "Ondra Zahustel pořád laboruje se zraněním kotníku a čeká ho další vyšetření. Kotník není pořád stoprocentní, je z toho sám smutný, ale nemá cenu, aby chodil do utkání přes bolest, to nedělá dobrotu," řekl Holoubek.

"Josef Šural má stále problémy s tříslem a v pondělí ho čeká detailnější vyšetření. Uvidíme v dalších dnech, jak to bude vypadat, jaké bude jeho zapojení do tréninkového procesu," doplnil dočasný sparťanský trenér.

Jeho celek čeká ve čtvrtek další zápas Evropské ligy proti Hapoelu Beer Ševa a podle Holoubka má největší šanci na uzdravení zřejmě Kadlec. "Kdybych si měl vsadit, tak to asi bude Venca. U Ondry Zahustela a Šuryho jsem přesvědčen, že asi ne," dodal.

reklama