reklama

Se Slavií nejednám, řeším novou smlouvu se Spartou, odmítl spekulace Plavšič

Sparta - Jablonec, Fortuna:Liga (Srdjan Plavšič) Sparta - Jablonec, Fortuna:Liga (Srdjan Plavšič) autor: Milan Kammermayer
Srbský křídelník Sparty Srdjan Plavšič popřel zprávu, že by měl nakročeno k třaskavému přestupu do Slavie.

V pondělí přinesl deníku iSport.cz zprávu, že je Plavšič již dohodnutý se Slavií na kontraktu, který začne platit letos 1. července, tedy den po vypršení stávající smlouvy se Spartou. 

Srbský záložník ale týž den odpoledne tuto spekulaci na svých sociálních sítích dementoval. 

"Ahoj fanoušci, můžu povedat, že se Slavií jsem smlouvu nepodepsal, ani jsem s nimi nejednal o žádné nabídce. Jednáme se Spartou, jestli bude nový kontrakt," napsal Plavšič na Instagram.

Sparta ani Slavia zatím celou kauzu nijak oficiálně nekomentovaly. 

Pětadvacetiletý záložník patří zejména na jaře k nejvýraznějším postavám Sparty, v jejímž dresu prožívá prožívá nejlepší sezonu od svého příchodu před čtyřmi lety.

Rok Slavie: Kolářova prokletá sezona, absolutní ligový rekord i prokopnuté dveře Rok Slavie: Kolářova prokletá sezona, absolutní ligový rekord i prokopnuté dveře Prohlédněte zde

V lize nastoupil už ke 23 zápasům, vstřelil dva góly a na čtyři přihrál. Další gól a asistenci pak přidal v Evropské lize. 

Nový trenér Letenských Pavel Vrba si jej navíc oblíbil a byl nakloněný tomu, aby Plavšič se Spartou prodloužil smlouvu. "Řekl si o základní sestavu," chválil Vrba srbského rychlíka po zápase se Slováckem.

Už na začátku dubna apeloval na vedení Sparty, aby s Plavšičem prodloužilo kontrakt. "Věřím, že Sparta udělá všechno pro to, aby s ním prodloužila," řekl Vrba.

reklama