reklama

Euro 2004 v Jablonci neskončilo. Hübschman podepsal smlouvu na další sezonu

Tomáš Hübschman (vpravo) Tomáš Hübschman (vpravo) autor: ČTK
Poslední aktivní fotbalista českého národního týmu z Eura 2004 Tomáš Hübschman prodloužil s Jabloncem smlouvu o další rok. Na severu Čech působí od roku 2014, o pokračování spolupráce s osmatřicetiletým defenzivním záložníkem informoval klub na svém webu.

"Jsem samozřejmě rád, že jsme se domluvili na pokračování. Důležité bylo, že klub projevil zájem, abych pokračoval. A pro mě bylo nejdůležitější, že jsem zdravý," citovaly Hübschmana klubové stránky.

Baroš končí, hraje už jen poslední mohykán. Co dnes dělají hrdinové Eura 2004? Baroš končí, hraje už jen poslední mohykán. Co dnes dělají hrdinové Eura 2004? Prohlédněte zde

Sparťanský odchovanec právě v dresu Jablonce debutoval v sezoně 2000/01 v první lize. Poté se vrátil na Letnou, kde v roce 2003 oslavil titul. O rok později přestoupil do Šachtaru Doněck, s nímž během deseti let vyhrál osmkrát ukrajinskou ligu, čtyři pohárové trofeje a také Pohár UEFA, předchůdce dnešní Evropské ligy. Před šesti lety přestoupil do Jablonce.

Celkem v 262 ligových zápasech vstřelil tři branky. V této sezoně nejvyšší soutěže nastoupil do 25 utkání a pomohl týmu k čtvrtému místu a účasti v Evropské lize.

"Jsem rád, že můžu dělat to, co mě baví, a pomáhat klubu naplňovat cíle. Jsem rád, že jsme letošní sezonu dotáhli do předkola evropských pohárů, a doufám, že tam budeme hrát důstojnější roli než v loňské sezoně," prohlásil bývalý český reprezentant.

reklama