reklama

Fotbalisty Karviné povede dosavadní asistent trenéra Mucha

Josef Mucha Josef Mucha autor: ČTK
Fotbalisty Karviné povede dosavadní asistent Josef Mucha. Prvoligový klub o tom informoval na svém webu.

Karviná - Po listopadovém odvolání trenéra Jozefa Webera mužstvo v závěru podzimní sezony dočasně převzal sportovní ředitel Lubomír Vlk.

V karvinském klubu Mucha působí od června 2014, tři a půl roku byl Weberovým asistentem. "Po jednáních s několika potenciálními trenéry se vedení klubu rozhodlo, že s platností od 29. prosince bude hlavním trenérem Josef Mucha," uvedl Vlk.

Padesátiletý prostějovský rodák Mucha má před sebou první ligovou štaci na pozici hlavního trenéra. V minulosti působil jako hlavní kouč druholigového HFK Olomouc. Nového asistenta klub ještě vybírá, zimní příprava začne karvinským fotbalistům ve středu 3. ledna.

Vlk nahradil Webera na karvinské lavičce v posledních třech podzimních ligových kolech a povedlo se mu v nich získat šest bodů. Karviná tak přezimuje na třináctém místě tabulky se 14 body, od sestupového pásma mužstvo dělí tříbodová mezera.

Baník pokračuje v posilování. Definitivně získal Filla, o kterého měla zájem Plzeň Baník pokračuje v posilování. Definitivně získal Filla, o kterého měla zájem Plzeň Čtěte zde
reklama