reklama

Sparta hlásí posilu. Slovenský reprezentant Haraslín hostuje ze Sassuola

Lukáš Haraslín Lukáš Haraslín autor: Reuters
Fotbalisty Sparty posílil záložník Lukáš Haraslín. Pětadvacetiletý slovenský reprezentant přišel na Letnou z italského Sassuola na roční hostování s opcí. Pražané o tom informovali na svých internetových stránkách.

"Spartu jsem si vybral, protože o mě měla velký zájem, nějakou dobu už jsme spolu komunikovali. To rozhodlo o tom, že jsem sem přišel. Chci týmu pomoct k naplnění těch nejvyšších cílů, k naplnění ambicí, které má," uvedl Haraslín.

Další injekce pro Slavii. Zima jde do Turína, z Itálie může přijít přes 120 milionů Další injekce pro Slavii. Zima jde do Turína, z Itálie může přijít přes 120 milionů Čtěte zde

Slovenský reprezentační křídelník může hrát na obou stranách hřiště. "Lukáš je rychlý, technicky dobře vybavený záložník. Je komfortní s hrou na obou stranách hřiště, což je pro nás podstatný atribut křídelního hráče. Typologicky přesně zapadá do našeho způsobu hry," řekl sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

"Jedná se o slovenského reprezentanta, který má zkušenosti s mezinárodním fotbalem. Od chvíle, kdy se objevila příležitost ho získat, jsme jeho transfer velmi intenzivně řešili," dodal Rosický.

Haraslín ještě v mládežnickém věku odešel ze Slovanu Bratislava do italské Parmy. Následně působil v polském Gdaňsku a od loňského roku v Sassuolu. Na kontě má 18 zápasů za slovenskou reprezentaci a jeden vstřelený gól. Startoval na nedávném mistrovství Evropy.

reklama