reklama

Fotbalová Příbram hlásí dvě posily, jedním z nových hráčů je odchovanec Barcelony

SL, Plzeň-Příbram: radost Příbrami SL, Plzeň-Příbram: radost Příbrami autor: Aktuálně.cz
Příbram po nepovedeném startu do nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže posílí dva střední záložníci. U Litavky se znovu objeví Tomáš Borek, zcela novou tváří je však Španěl José Casado

Příbram - Fotbalová Příbram po nepovedeném vstupu do sezony posiluje kádr. Poslední tým prvoligové tabulky angažoval španělského středního záložníka Josého Casada a dalšího středopolaře Tomáše Borka, který už u Litavky v minulosti působil.

Bývalý rozhodčí Paták bude sportovním ředitelem Příbrami Bývalý rozhodčí Paták bude sportovním ředitelem Příbrami Čtěte zde

Osmadvacetiletý Casado v mládežnických kategoriích působil v Barceloně či Seville, v profesionální kariéře hrával například za Trnavu a naposledy za rumunské Botosani.

"Zatím jsme nebodovali a ani neskórovali, od Josého si slibujeme větší kreativitu ve hře směrem dopředu. Útoční hráči potřebují dostat přihrávku a to od Casada očekáváme. Nyní dohání tréninkové manko," uvedl pro klubový web výkonný ředitel Příbrami Jan Starka.

Třicetiletý Borek už v Příbrami hrával v letech 2008 až 2010. Poté působil v Brně, Bohemians 1905, na Dukle a v Turecku. V létě bojoval jako volný hráč o místo v týmu z Julisky, před pár dny nastoupil v přípravném utkání za Mladou Boleslavi proti Příbrami, kde nakonec zakotvil.

"Tomáše si pamatuji především z Dukly, kde předváděl kvalitní výkony. Doufám, že na tyto zápasy naváže a pomůže nám získat konečně první body," uvedl prezident klubu Jaroslav Starka.

reklama