reklama

Horváth bude v Plzni trénovat juniorku, zůstane také u A týmu

Pavel Horváth Pavel Horváth autor: Tomáš Liška
Jednačtyřicetiletý Horváth je legendou plzeňského klubu a strůjcem tří mistrovských titulů.

Plzeň - Bývalý fotbalový reprezentant Pavel Horváth se stal hlavním trenérem juniorského týmu Viktorie Plzeň. Zároveň zůstane asistentem Romana Pivarníka u ligového celku, jen se nebude zapojovat do všech tréninků.

"Pavel zůstává dál mým asistentem, ale pro jeho rozvoj je lepší, aby pracoval i jako hlavní trenér a určité věci si sám vyzkoušel," řekl plzeňský kouč Pivarník. "Bude s námi chodit jen na herní tréninky, aby se pak mohl věnovat juniorce. Na kondiční tréninky máme dost dalších lidí," dodal.

Sparta zahájila přípravu s napraveným hříšníkem, Plzeň přivítala nástupce Limberského Sparta zahájila přípravu s napraveným hříšníkem, Plzeň přivítala nástupce Limberského Prohlédněte zde

Jednačtyřicetiletý Horváth je legendou plzeňského klubu a strůjcem tří mistrovských titulů. Kariéru zakončil v létě 2015. Následně se stal trenérem třetiligových Domažlic, ovšem po dvou měsících přijal nabídku na post asistenta Karla Krejčího. V realizačním týmu zůstal i loni v létě po nástupu Pivarníka. Na starosti má hlavně standardní situace. V realizačním týmu jsou i asistenti Zdeněk Bečka a Tomáš Trucha.

Nyní se Horváth posune k juniorce, která je po podzimu v tabulce čtrnáctá s pouhými čtyřmi výhrami ze 16 zápasů. Ve funkci nahradí Radka Schveinerta.

reklama