reklama

Lischka je zpátky v Jablonci. Sparta ho vrátila kvůli zdravotním potížím

David Lischka si za Spartu zahrál jen v přípravě David Lischka si za Spartu zahrál jen v přípravě autor: Milan Kammermayer
Obránce David Lischka z Jablonce do Sparty nakonec nepřestoupí. Jednadvacetiletý fotbalista neprošel zdravotní prohlídkou. Letenský klub to bez bližších detailů oznámil na svých internetových stránkách. Důvodem, proč transfer neklapl, jsou hráčovy potíže se srdcem, které odhalily testy.

Sparta o přestupech dvojice jabloneckých obránců Lischky a Matěje Hanouska informovala už začátkem ledna. Zatímco Hanouskův transfer proběhl bez potíží a pětadvacetiletý fotbalista dnes podepsal na Letné smlouvu do konce června 2022, Lischkův příchod zkomplikovaly výsledky lékařské prohlídky.

Bývalý hráč Karviné nebo Ostravy se proto podrobil dalším kontrolám, po kterých pražský celek oznámil, že z přestupu sešlo. "Sparta s ohledem na citlivost celé situace a důvěrnost informací nebude komentovat podrobnosti týkající se Davida Lischky," uvedl klub na webu.

Lischka tak nadále zůstává hráčem Jablonce. "V současné době řešíme společně s hráčem a jeho manažerem panem Nehodou možnosti, jak vyřešit Davidův aktuální zdravotní stav," prohlásil na internetových stránkách severočeského celku mluvčí Jablonce Martin Bergman.

Komličenko patří Boleslavi. Kanonýr přestoupil z Krasnodaru a podepsal novou smlouvu Komličenko patří Boleslavi. Kanonýr přestoupil z Krasnodaru a podepsal novou smlouvu Čtěte zde
reklama