Nenadál měl odpískat penaltu proti Spartě, má dva zápasy stop

31. 10. 2016 18:54
Rozhodčí Martin Nenadál podle vyjádření komise sudích chyboval v 59. minutě za stavu 2:0 pro Spartu, kdy domácímu stoperovi Ondřeji Mazuchovi prošlo podražení příbramského Jana Rezka ve vápně.
SL, Sparta-Olomouc: rozhodčí Martin Nenadál
SL, Sparta-Olomouc: rozhodčí Martin Nenadál | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Rozhodčí Martin Nenadál má na dva zápasy pozastavenou delegaci. Komise sudích ho potrestala za neodpískaný pokutový kop ve prospěch fotbalistů Příbrami v sobotním ligovém utkání na Spartě.

Nenadál podle vyjádření komise chyboval v 59. minutě za stavu 2:0 pro Spartu, kdy domácí stoper Ondřej Mazuch ve vápně podrazil hostujícího Jana Rezka. Sudí však pokutový kop neodpískal a nechal pokračovat ve hře.

V zápase Národní ligy mezi Prostějovem a Táborskem výrazně pochybil sudí Radim Dresler, když mimo jiné dvakrát neudělil červenou kartu a v nastavení chybně odpískal penaltu, která vynesla Táborsku výhru 3:2. Nezapíská si tak v příštích čtyřech kolech.

Dva zápasy stop má asistent Radek Kotík, který v druholigovém duelu Ústí nad Labem s Varnsdorfem několikrát chyboval a toleroval nepřípustné chování funkcionářů na lavičkách.