reklama

O slávistického fotbalistu Stanciua se údajně zajímá Galatasaray

Nicolae Stanciu a David Keltjens  v zápase Evropské ligy Slavia - Beer Ševa Nicolae Stanciu a David Keltjens v zápase Evropské ligy Slavia - Beer Ševa autor: Reuters
Fotbalisty Slavie možná opustí jedna z opor záložník Nicolae Stanciu. O osmadvacetiletého rumunského reprezentanta se podle tureckých médií velmi zajímá Galatasaray Istanbul. Slavný klub už údajně předložil českému mistrovi nabídku.

Podle iSport.cz zatím červenobílí nekývli, Stanciu ale prý o přestup do Galatasaraye stojí. Proti by ale měl být slávistický trenér Jindřich Trpišovský.

Stanciu přišel do Slavie předloni v létě za zhruba 100 milionů korun ze saúdskoarabského Al Ahlí. Rumunský záložník, který předtím působil v týmu rivala Sparty, se postupně vypracoval v jednu z opor červenobílých.

Stanciu se Slavií získal dva české tituly a jednou domácí pohár a zahrál si s ní skupinu Ligy mistrů a čtvrtfinále Evropské ligy. V uplynulé sezoně byl vyhlášen druhým nejlepším hráčem nejvyšší soutěže a nejlepším cizincem. Zasáhl do 30 kol, v nichž si připsal 12 branek a šest asistencí.

reklama