reklama

Penalta po pádu Zemana se pískat neměla, Orel dostal distanc na dva zápasy

Martin Zeman v zápase Plzně proti Slovácku Martin Zeman v zápase Plzně proti Slovácku autor: Tomáš Liška
Rozhodčí Pavel Orel nařídil pokutový kop v utkání Plzně se Slováckem chybně. Veliče Šumulikoski plzeňského záložníka Martina Zemana nefauloval, Viktoria penaltu proměnila a zdvojnásobila náskok.

Praha - Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR pozastavila delegaci na dva zápasy rozhodčímu Pavlu Orlovi za chybně nařízenou penaltu v nedělním utkání 24. kola první ligy mezi Plzní a Slováckem (2:0).

Kdo neskáče, tratí body? Slavný detektiv Nick Carter na stopě ligy, v níž se bohužel podvod vyplácí Kdo neskáče, tratí body? Slavný detektiv Nick Carter na stopě ligy, v níž se bohužel podvod vyplácí Čtěte zde

Orel v 66. minutě špatně posoudil situaci v pokutovém území Slovácka, kde domácí Martin Zeman upadl po letmém kontaktu s Veličem Šumulikoskim. Marek Bakoš z nařízené penalty vstřelil druhý gól Viktorie, která udržela vedoucí příčku v tabulce.

Pro Orla je to druhý dvouzápasový distanc v krátké době. V březnu komise sudího potrestala za chybu v duelu Mladá Boleslav - Sparta (1:0), ve kterém chybně nenařídil proti domácím pokutový kop za faul Lukáše Pauscheka na Tiémoka Konatého.

reklama