reklama

Poznar dostal za drsnou kritiku rozhodčího Matějčka pokutu 15 tisíc korun

Tomáš Poznar v diskusi s rozhodčími Tomáš Poznar v diskusi s rozhodčími autor: ČTK
Kapitán zlínských fotbalistů Tomáš Poznar dostal pokutu 15 tisíc korun za ostrou kritiku rozhodčího Milana Matějčka po dubnovém utkání 29. kola první ligy s Pardubicemi. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace o trestu informovala ve svém komuniké.

Poznar nesouhlasil především s penaltou, kterou Matějček odpískal za diskutabilní souboj Martina Cedidly s pardubickým Pavlem Černým v šestnáctce. Východočeský nováček z pokutového kopu vstřelil v 15. minutě úvodní gól a nakonec ve Zlíně zvítězil vysoko 4:0.

Matějček musí z fotbalu ven, trvá si na svém Poznar. Podle sudího se zbláznil Matějček musí z fotbalu ven, trvá si na svém Poznar. Podle sudího se zbláznil Čtěte zde

Dvaatřicetiletý útočník na pozápasové on-line tiskové konferenci mimo jiné řekl, že Matějček záměrně ovlivnil baráž mezi Jihlavou a Karvinou v roce 2019 a podivil se nad tím, že takový člověk znovu působí v profesionálních soutěžích.

S kritikou sudího Poznar pokračoval i na Twitteru poté, co Matějček v rozhovoru pro deník Sport uvedl, že se zlínský nejlepší střelec zbláznil a za svým verdiktem z utkání si stojí.

reklama