reklama

Puškáč přestoupil z Opavy do Bohemians 1905. Podepsal smlouvu na tři a půl roku

David Puškáč (vpravo) přestoupil z Opavy do Bohemians. David Puškáč (vpravo) přestoupil z Opavy do Bohemians. autor: ČTK
Fotbalový útočník David Puškáč přestoupil z Opavy do Bohemians Praha 1905, ke kterým se už v pondělí připojil na soustředění v Turecku. Ve vršovickém celku podepsal 190 centimetrů vysoký hrotový hráč smlouvu na tři a půl roku.

"Jsem rád, že se nám podařilo přivést urostlého útočníka na pozici devět. Mou radost ještě násobí fakt, že o Davida mělo zájem snad pět klubů z české ligy a my tu bitvu o něho vyhráli," řekl pro klubový web trenér Bohemians Martin Hašek.

Pětadvacetiletý Puškáč v minulé sezoně pomohl Opavě 12 góly k postupu do nejvyšší soutěže. V ní na podzim nastoupil ke 12 zápasům a dal dvě branky. V létě mu končí smlouva, kterou se rozhodl neprodloužit. Vedení klubu ho proto přeřadilo do juniorky. Zájem o něj měla mimo jiné Ostrava.

Přestupy: Slavia pustila Zeleného, Karviná získala chorvatského reprezentanta Přestupy: Slavia pustila Zeleného, Karviná získala chorvatského reprezentanta Prohlédněte zde
reklama