reklama

Rozhořela se válka Frýdek versus Stramaccioni. Reprezentant nejel do Brna a je na odchodu ze Sparty

Martin Frýdek se ocitl v ostrém názorovém střetu s trenérem Sparty Andreou Stramaccionim Martin Frýdek se ocitl v ostrém názorovém střetu s trenérem Sparty Andreou Stramaccionim autor: Milan Kammermayer
Fotbalista pražské Sparty Martin Frýdek se ocitl v ostrém názorovém střetu s italským koučem Andreou Stramaccionim. Dnes kvůli tomu netrénoval s ligovým A-týmem

Praha - Uvnitř kabiny fotbalové Sparty se rozhořel ostrý spor. Vyhrotil se mezi odchovancem klubu Martinem Frýdkem a italským trenérem Andreou Stramaccionim. A Frýdek dostal svolení hledat si nové angažmá.

Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Prohlédněte zde

Tři nezávislé zdroje se shodnou,že věci údajně proběhly takto: poté, co se Martin Frýdek neobjevil v základní sestavě týmu proti Slovácku, zašel včera, tedy ve čtvrtek, za trenérem a zeptal se ho, jak vidí jeho roli v týmu.

A co mu Stramaccioni odvětil? Tady se zdroje liší. Podle jednoho měl Frýdkovi říct, že je pro něj zhruba 15. hráčem a že občas možná může střídat.

Jiný zdroj interpretuje trenérovo stanovisko tak, že měl Frýdkovi říct: "Patříš mezi 15 hráčů, s nimiž počítám pro sestavu nebo pozici střídajících hráčů." Každopádně měl Frýdek na ta slova reagovat nespokojeně. A jen tak podtrhnout své dlouhodobé projevy nevole uvnitř kabiny ohledně současné situace Sparty.

Dnes tedy na Letné trénoval individuálně, mimo Stramaccioniho tým. "Ano, Martin Frýdek neodcestoval s týmem k ligovému utkání v Brně. A požádal klub, aby si mohl hledat nové angažmá," řekl k situaci Ondřej Kasík, ředitel komunikace AC Sparta Praha.

Martin Frýdek je synem sparťanské legendy stejného jména, jeho otec Martin Frýdek hrával za Spartu v 90. letech. V A-týmu Sparty působí i jeho mladší syn Christián Frýdek.

Facebooková stránka autora: Luděk Mádl - Aktuálně.cz

Stylové SUV i pekelně rychlé sporťáky. To jsou nejoblíbenější auta hráčů Premier League Stylové SUV i pekelně rychlé sporťáky. To jsou nejoblíbenější auta hráčů Premier League Prohlédněte zde
reklama