reklama

Slavia hlásí čtvrtou zimní posilu. Hilál ale jaro ještě stráví v Bohemians

Júsuf Hilál Júsuf Hilál autor: Jaroslav Tvrdík
Fotbalová Slavia Praha získala z Bohemians 1905 útočníka Júsufa Hilála. Pětadvacetiletý bahrajnský reprezentant ale ještě na jarní část sezony zůstane na hostování v Ďolíčku. Na sociální síti o tom informoval předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík a také agentura Sport Invest, která hráče zastupuje.

Hilál se stal čtvrtou zimní posilou Slavie, byť jaro ještě v jejím dresu nestráví. Před ním už aktuální lídr ligové tabulky získal záložníky Lukáše Masopusta s Petrem Ševčíkem a obránce Alexe Krále.

Hilál přišel do Bohemians v létě a na podzim v lize odehrál 15 kol, v nichž dal pět branek. To z něj dělá aktuálně nejlepšího střelce "Klokanů". Momentálně se s Bahrajnem chystá na mistrovství Asie.

"Hilál se stává poslední zimní posilou Slavie. Jarní část ligy zůstane na hostování v současném klubu Bohemians. Slavia naplnila klíčové body své přestupové strategie a hráčský kádr pro jarní část ligy považuje za uzavřený," uvedl Tvrdík na twitteru. Na jak dlouho Slavia s Hilálem podepsala smlouvu, neuvedl.

Hilála si hodně přál slávistický trenér Jindřich Trpišovský. "Je to jedno z jmen, které jsme hodně sledovali. Samozřejmě útočníků je málo. Má skvělé dispozice, líbil se nám hodně," řekl dnes Trpišovský novinářům ještě předtím, než byl transfer dotažen.

reklama