reklama

Slavia hlásí pátou letní posilu, z Jablonce přichází Ruslan Mingazov

Ruslan Mingazov ještě v dresu Jablonce Ruslan Mingazov ještě v dresu Jablonce autor: Dalibor Sosna
Fotbalová Slavia Praha hlásí pátou letní posilu. Z Jablonce přichází rodák z Turkmenistánu Ruslan Mingazov, jenž se Slavií podepsal tříletou smlouvu.

Praha - Fotbalová Slavia Praha zbrojí před boji o postup do základní skupiny Evropské ligy. Slavia přivedla z Jablonce reprezentanta Turkmenistánu Ruslana Mingazova. Ofenzivní záložník v Edenu podepsal smlouvu do června roku 2019.

Reprezentant Turkmenistánu prostředí v Edenu zná z pozice soupeře. "Už jsem tu jednou hrál a zamiloval jsem si fanoušky i stadion. Mám rád zdejší atmosféru i to, jak fanoušci podporují tým. Doufám, že to vše jako slávista zažiju na vlastní kůži," uvedl pro klubový web Slavie Mingazov.

Mingazov je už pátou letní posilou sešívaných. Už dříve posílili tým Dušana Uhrina mladšího kamerunský obránce Michael Ngadeu-Ngadjui, záložník z Bosny a Hercegoviny Jasmin Ščuk, slovenský reprezentant Dušan Švento a holandský útočník Mick Van Buren.

Čtyřiadvacetiletý Mingazov přišel do Jablonce v roce 2014 z lotyšského Skonto Riga. Za Jablonec odehrál 24 zápasů a vstřelil 5 branek. V reprezentaci dosud nastoupil ke 20 duelům a připsal si 2 branky.

reklama