Slavia před odletem do Španělska rozstřílela slovenský Ružomberok, z posil se trefil jen Lüftner

Ve druhém poločase se na hrotu společně objevil Mick van Buren a Muris Mešanovič.
Fotbalisté Slavie zvítězili i v druhém utkání zimní přípravy na domácí půdě. Na umělé trávě v Edenu dnes rozdrtili pátý tým slovenské ligy Ružomberok 6:1 a navázali na sobotní výhru 3:0 nad Žižkovem. Sešívaní začali v první půli se stoperskou dvojící Jiří Bílek a ...
... Michael Lüftner. A právě reprezentant do jednadvaceti let se jako jediný z nových posil sešívaných gólově prosadil. Bývalý stoper Teplic zakončil centr z pravé strany svou hrudí a míč zapadl do sítě. Lüftnerův gól po půlhodině hry byl už třetím. O první dva se po perfektním pasu za obranu od Michala Frydrycha a z penalty postaral Milan Škoda.
První poločas odehrál i Stanislav Tecl. Tedy nejčerstvější posila klubu. "Myslím si, že Standa je zkušený hráč, který má za sebou těžká utkání v evropských pohárech. Umí dát gól a je silový a rychlý. Věřím, že bude přínosem," řekl na adresu Tecla kouč Šilhavý po dnešním zápase.
Hru v první půle Slavie řídil znovu Chorvat Marko Alvir. "Občas chce dát finální přihrávku pomalu z vlastní poloviny, bere si toho hodně na sebe. Musí hru jednoznačně zjednodušit," ohodnotil hru posily z Mariboru trenér Šilhavý.
Sport Milan Kammermayer, Sport
26. 1. 2017 18:25
Podívejte se na snímky z přípravného zápasu pražské Slavie proti Ružomberoku. Slovenský tým inkasoval od Slavie šest branek a o dva dny dříve od Sparty pět gólů.