reklama

Slavia přišla o body i o Kúdelu. Zkušený stoper si zranil kotník a nemůže chodit

Ondřej Kúdela Ondřej Kúdela autor: Milan Kammermayer
Trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský zatím neví, jak vážně se v utkání 6. ligového kola v Karviné zranil obránce Ondřej Kúdela. Stoper Pražanů musel po odkopu v závěru první půle kvůli problémům s kotníkem střídat a zatím nemůže chodit. Ohrožena je jeho účast v české reprezentaci, která se v pondělí sejde v Praze před zářijovými zápasy.

Kúdela musel v 45. minutě přepustit místo Davidu Zimovi. "U Ondry to v první fázi byl kotník, na který si stěžoval. Teď ta bolest jde po zadní straně nohy nahoru. Nemohl chodit, zatím je o berlích. Je v péči doktorů a fyzioterapeutů," řekl na on-line tiskové konferenci po remíze 3:3 v Karviné Trpišovský.

Slavia nezvládla přestřelku s Karvinou a bere jen bod, Plzeň padla s Hradcem Slavia nezvládla přestřelku s Karvinou a bere jen bod, Plzeň padla s Hradcem Čtěte zde

"Zatím jsem s ním ale nemluvil, uvidíme, jak to bude vypadat. Pojede na vyšetření. Nejdůležitější je, aby to nebylo nic závažnějšího a brzy se dal dohromady," doplnil Trpišovský.

Kúdela je v nominaci české reprezentace, kterou čekají zářijové duely s Běloruskem, v Belgii a s Ukrajinou. Čtyřiatřicetiletý obránce nehrál za národní tým od března kvůli desetizápasovému trestu za údajnou rasistickou urážku protihráče v odvetě osmifinále Evropské ligy v Glasgow proti Rangers.

reklama