Slavia si smlsla na Hradci Králové. Kapitán Škoda řídil výhru a Tvrdík potěšil všechny sešívané

Fotbalisté Slavie se znovu dotáhli na rozdíl jediného bodu za vedoucí Plzeň.
Všechny fanoušky Slavie potěšil ještě před úvodním výkopem předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík, který potvrdil, že čínská společnost CEFC odkoupí také stadion v Edenu.
Potlesk si příznivci Slavie zopakovali hned v 6. minutě, kdy otevřel skóre pravý bek sešívaných Michal Frydrych, který si po rohovém kopu našel míč a zamířil pod břevno branky Radima Ottmara.
Hradec se z inkasovaného gólu oklepal a ve 12. minutě mohl srovnat. Nabíhající Pavel Černý atakoval Lüftnera, který trefil břevno vlastní branky, sudí Jílek však zapískal hostujícímu hráči faul.
Východočeši přijeli hrát do Edenu otevřenou partii a Slavii vznikal prostor pro rychlé útočné akce. V 16. minutě zachránil hosty Ottmar, který vytáhl Ngadeuovu hlavičku na břevno. ...
Sport Sport, Milan Kammermayer
17. 4. 2017 20:50
Podívejte se na snímky z dohrávky 24. kola ePojisteni.cz ligy mezi Slavií a Hradcem Králové, kterou domácí Pražané vyhráli 4:0.