reklama

Slavii táhne náhradník. Raději bych hrál od začátku, připustil nejlepší střelec Mešanovič

Liga, Teplice-Slavia: Muris Mešanovič Liga, Teplice-Slavia: Muris Mešanovič autor: Milan Kammermayer
Bosenský fotbalista Muris Mešanovič nastřílel v letošním ligovém ročníku už 5 branek, ale ani parádní bilance mu zatím nepomohla do základní sestavy Slavie.

Praha - Fotbalovou Slavii táhne náhradník. Bosenský útočník Muris Mešanovič vystřelil v posledních dvou kolech Slavii šest bodů a pokaždé jako střídající hráč. V dnešním zápase proti Karviné přišel do zápasu po hodině hry a o necelých dvacet minut později rozhodl o nejtěsnějším vítězství 1:0.

Liga má nového lídra, Zlínu fantastický závěr stačil jen na bod. A Slavia už dohnala Spartu Liga má nového lídra, Zlínu fantastický závěr stačil jen na bod. A Slavia už dohnala Spartu Čtěte zde

"Dostal jsem se k míči po centru a věděl jsem, že mi brankář vyběhne, tak jsem se snažil míč trochu zvednout, ale brankář mě vychytal. K odraženému míči se dostal Milan Škoda a po jeho střele jsem se dostal znovu k zakončení. Vystřelil jsem bodlem co nejdřív. Naštěstí se to povedlo," popsal rozhodující moment zápasu střelec Mešanovič.

Nejlepší střelec a stále na lavičce

Přestože je Mešanovič s pěti góly suverénně nejlepším ligovým střelcem Slavie, tak šanci v základní sestavě dostal pouze jednou. A sám přiznává, že mu spíše vyhovuje hrát od začátku.

"Role žolíka není úplně to, co mám rád. Ale prostě tak teď nastupuji a snažím se týmu pomoci, když přijdu na hřiště. Myslím, že se mi teď daří a jsem za to rád. Hlavní je, že sbíráme body," malinko si postěžoval Mešanovič.

Šilhavý po další výhře Slavie: O titulu nepřemýšlím. Van Kessel chyběl z výkonnostních důvodů Šilhavý po další výhře Slavie: O titulu nepřemýšlím. Van Kessel chyběl z výkonnostních důvodů Čtěte zde

Trenér Slavie Jaroslav Šilhavý na tiskové konferenci přiznal, že by mohl Mešanovič dostat příležitost i od začátku. Naznačil však, že spíše ve dvojici s Milanem Škodou. Sám Mešanovič, ale věří, že šance v základní sestavě přijde.

"Nějak jsem to neřešil. Pracuju v tréninku tak, abych trenérovi ukázal, že na to mám. A když se rozhodne, že mě posadí na lavičku, tak to respektuji," uzavřel Mešanovič.

reklama