Slávisté v přípravě remizovali s ruským vicemistrem z Rostova

28. 6. 2016 18:10
Fotbalisté Slavie uzavřeli soustředění v Rakousku s bilancí jedné remízy a dvou proher. Zápas s albánským celkem Teuta Durrë byl kvůli zapletení soupeře do korupční aféry zrušen.
Radost fotbalistů Slavie - ilustrační foto.
Radost fotbalistů Slavie - ilustrační foto. | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalisté Slavie zakončili soustředění v Rakousku remízou 3:3 s FK Rostov. Výběr trenéra Dušana Uhrina po prvním poločase vedl 3:1 po brankách Murise Mešanoviče, Tomáše Součka a Josefa Hušbauera, ruský vicemistr ale po přestávce vyrovnal.

Slavia tak uzavřela soustředění s bilancí jedné remízy a dvou proher, když s bulharským šampionem Ludogorcem Razgrad i s s vítězem rakouské ligy Salcburkem prohrála shodně 1:2. Pražané se měli utkat také s albánským celkem Teuta Durrës, duel byl ale kvůli zapletení soupeře do korupční aféry zrušen.

O nadcházejícím víkendu se Slavia představí na turnaji v Čelákovicích a další týden má na programu generálku s Hajdukem Split. V polovině července totiž vstoupí do druhého předkola Evropské ligy, ve kterém narazí na Levadii Tallinn, nebo HB Tórshavn z Faerských ostrovů.

Přípravná fotbalová utkání

St. Ulrichu (Rakousko): Slavia Praha - FK Rostov 3:3 (3:1)

Branky: 8. Mešanovič z pen., 40. Souček, 44. Hušbauer - 17. Jerochin, 55. Bucharov z pen., 77. Bajramjan.

Sestava Slavia: Berkovec (46. Pavlenka) - Holík (76. Mikula), Ngadeu Ngadju, Deli (69. Frydrych), Bořil - Souček - Mingazov (68. Voltr), Hušbauer (68. Barák), Ščuk, Mihalík (46. Kenia) - Mešanovič (82. Van Buren). Trenér: Uhrin ml.

Staškov (Slovensko): Dunajská Streda - Karviná 0:1 (0:0)

Branka: 52. Duda.

Sestavy Karviné:

I. poločas: Pindroch - Seebacher, Dreksa, Gurzeda, Eismann - Fiala, Cana, Šisler, Zelený - Buhač, Juřena.

II. poločas: Pindroch - Seebacher, Toml, Hošek, Janečka - Duda, Okleštěk, Kontár, Puchel - Jurčo, Panák. Trenér: Weber.

Neratovice: FK Jablonec - Prešov 3:0 (1:0)

Branky: 11. Mehanovič, 54. Wágner, 88. Hybš.

Sestavy Jablonce:

I. poločas: Valeš - Rys, Pernica, Lischka, Hanousek - M. Kubista - Díl, Mehanovič, Trávník, Končal - Doležal.

II. poločas: Valeš - Rys (61. Štěpánek), Kouřil, Lischka, Hanousek - Nový, Hübschman, M. Kubista, Hybš - Wágner, Doležal. Trenér: Frťala.