reklama

Mrazivá zpráva z Letné. Krejčí starší prodělal plicní embolii, čeká ho dlouhá pauza

Ladislav Krejčí starší Ladislav Krejčí starší autor: AC Sparta Praha
Sparťanský fotbalista Ladislav Krejčí starší prodělal plicní embolii a čeká ho několikaměsíční pauza. Devětadvacetiletý záložník už opustil nemocnici.

Sparťanský fotbalista Ladislav Krejčí starší prodělal plicní embolii a čeká ho několikaměsíční pauza. Devětadvacetiletý záložník podle klubového webu už byl propuštěn z nemocnice a je ve velmi dobrém stavu.

Krejčí musel být hospitalizován v noci na pondělí, díky včasnému zásahu lékařů byl rychle stabilizován. "Jsme opravdu rádi, že se teď už Láďovi daří výrazně lépe. Děkuju všem z Ústřední vojenské nemocnice, kde poskytli Krejdovi opravdu profesionální a rychlou pomoc. Moc si toho vážíme, situace byla skutečně vážná," uvedl sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický.

Letenští informovali, že Krejčí v následujících týdnech a měsících podstoupí další léčbu. Nesmí vykonávat činnosti, při kterých hrozí fyzický kontakt s jiným hráčem. Jednačtyřicetinásobný reprezentant ale nebude výrazně omezený v běžném životním režimu.

Krejčí se vrátil do Sparty loni v srpnu po čtyřech letech v Boloni. V aktuální sezoně zasáhl do všech čtyř soutěžních zápasů, v nichž zaznamenal jeden gól a dvě asistence. Dnešní úvodní utkání 3. předkola Ligy mistrů s Monakem bude sledovat jenom jako divák.

reklama