reklama

Sparta hlásí další posilu. Srbský záložník či obránce Ristič bude na Letné hostovat z Krasnodaru

Mihailo Ristič Mihailo Ristič autor: www.sparta.cz
Sparta navíc stále jedná s gabonským záložníkem Guélorem Kangou z Crvené zvezdy Bělehrad.

Praha - Další posilou fotbalové Sparty je srbský defenzivní hráč Mihailo Ristič, který bude na Letné rok hostovat z ruského Krasnodaru. Pražané mají opci na přestup. 

Dvaadvacetiletý Ristič v minulosti hrával za Crvenou zvezdu. Vloni v létě bělehradský klub opustil a podepsal pětiletou smlouvu s ruským Krasnodarem. Talentovaný hráč může nastupovat na levém kraji obrany či zálohy nebo ve středu pole.

"Nejradši hraji ve středu hřiště, na pozici 'osmičky', ale uvidíme, jak to bude vypadat. Jsem moc rád, že bylo hostování potvrzeno a můžu se připojit k týmu," uvedl Ristič na webu Sparty.

Je už třetím hráčem, který do mužstva vedeného italským koučem Andreou Stramaccionim v posledních dnech přišel po rumunském záložníkovi Nicolae Stanciuovi a jeho krajanovi Florinu Nitovi. Ten v brance nahradil Slováka Martina Dúbravku po jeho odchodu na hostování do Newcastlu.

Brzy by mohl přijít také záložník Guélor Kanga, o kterého Sparta usiluje už delší dobu. Pražané jsou domluveni na podmínkách přestupu s CZ Bělehrad a snaží se dohodnout s hráčem.

Sedmadvacetiletý gabonský reprezentant přišel do Crvené zvezdy předloni z Ruska, za bělehradský celek odehrál 59 zápasů a dal 13 branek.

Střelecky se prosadil i proti Spartě, v úvodním utkání předkola Evropské ligy se podílel jedním gólem na výhře 2:0.

Sparta získala náhradu za Dúbravku, podle Němců už jí patří Kanga i Ristič Sparta získala náhradu za Dúbravku, podle Němců už jí patří Kanga i Ristič Čtěte zde
reklama