reklama

Sparta loví do vedení Vozábala, rozhodnu se v nejbližších dnech, říká českobudějovický manažer

Martin Vozábal Martin Vozábal autor: ČTK
Fotbalová Sparta před sezonou, ve které český mistr postoupí přímo do základní skupiny Ligy mistrů, neposiluje pouze hráčský kádr.

Praha - Fotbalová Sparta se nesnaží posílit pouze hráčský kádr, ale cílí také na nové tváře do vedení svého sportovního úseku. Deník Aktuálně.cz už dříve informoval o tom, že Pražané lákají do klubu Martina Vozábala, který momentálně působí jako generální manažer Českých Budějovic.

Holoubek by se mohl stát Stramaccioniho pravou rukou. V plánech Sparty figuruje i Vozábal Holoubek by se mohl stát Stramaccioniho pravou rukou. V plánech Sparty figuruje i Vozábal Čtěte zde

"Úplně bych to nechtěl komentovat, ale můžu vám potvrdit, že jsem od Sparty dostal nabídku," řekl Vozábal na přímý dotaz, zda začne pracovat pro pražský klub.

Rodák z Tábora začal pro České Budějovice pracovat po skončení hráčské kariéry a v roce 2015 vystřídal v Dynamu v roli generálního manažera Karla Poborského. 

Osmatřicetiletý bývalý záložník přiznal, že nabídku už dostal před několika týdny a rozhodnout se má během i nejbližších dnů. "Jednal jsem o tom i s majitelem Českých Budějovic, kterému jsem o nabídce řekl. Chci si s ním ještě jednou na to sednout. Víc asi nyní těžko říkat."

"Samozřejmě vím, na jakou pozici mě chtějí, ale nechci příliš prozrazovat. Řeknu jen, že se jedná o sportovní úsek," naznačil rodák z Tábora, který na přelomu tisíciletí působil i v dresu pražské Slavie.

Spekulovalo se také o tom, že by se ke sparťanské mládeži přesunul současný trenér českobudějovického A-týmu David Horejš. "O Davidovi nebyla vůbec řeč," odmítl Vozábal.

České Budějovice by tedy do nové sezony měl vést trenér Hořejš. Informace o příchodu Kamila Tobiáše do Dynama není podle generálního sekretáře jihočeského klubu Milana Čadka pravdivá.

Přestupové dostihy odstartovala Sparta, sešívaní oplatili hvězdnou mincí. Kdo posiluje lépe? Přestupové dostihy odstartovala Sparta, sešívaní oplatili hvězdnou mincí. Kdo posiluje lépe? Prohlédněte zde
reklama