0:0
Konec
Mladá Boleslav
58. Karlsson

Vítejte u online přenosu z utkání 16. kola Fortuna:Ligy mezi Spartou Praha a Mladou Boleslaví. Utkání se odehraje v neděli 24. ledna 2021 od 18:30.

Plzeň s Pardubicemi dohrávají své utkání 16. kola fotbalové Fortuna:Ligy v druhé půli, pak už zbude v nedělním programu pouze zápas Sparty proti Mladé Boleslavi. Pražané budou chtít natáhnout šňůru pěti ligových duelů bez porážky a dotáhnout v tabulce druhý Jablonec, zato Mladá Boleslav se pokusí na Letné ukončit tíživou sérii sedmi zápasů bez výhry v lize.

Týmy už jsou v prostorách letenského stadionu, zápas za hodinu začne.

Sparta vstoupila do druhé poloviny soutěžního ročníku Fortuna:Ligy před týdnem na hřišti Baníku. Mimořádně mrazivé počasí v Ostravě nepřineslo příliš hezkých fotbalových okamžiků a utkání velkých rivalů skončilo 0:0. Ve středu dohrávali sparťané zápas 13. kola v Opavě a tentokrát už ve východní části republiky uspěli za tři body. Gólově se na výhře 3:0 podíleli Lukáš Juliš a Srdjan Plavšič, jednu branku si domácí dali sami, jmenovitě Tomáš Čvančara. Výsledek sice vypadá jednoznačně, nicméně trenér Sparty Václav Kotal s výkonem svého mužstva spokojený nebyl.

Trenér Kotal podle informací Aktuálně.cz nevychází se zejména staršími hráči Sparty a vedení pražského klubu řeší, jak dál. Jednou z variant by mohlo být angažování bývalého trenéra Plzně a reprezentace Pavla Vrby.

Základní sestava Sparty:

Nita - Vitík, Čelůstka, Hancko - Vindheim, Sáček, Pavelka (C), Karabec, Hanousek - Juliš, Karlsson. Trenér: Václav Kotal.

Náhradníci: Heča - Plechatý, F. Souček, Dočkal, Plavšič, Minčev, Kozák.

V základní sestavě Sparty chybí obvyklý kapitán Bořek Dočkal, který má podle informací Aktuálně.cz s trenérem Kotalem spory. Místo něj navlékne kapitánskou pásku David Pavelka, jenž v Opavě začínal na lavičce. Novým mužem v úvodní jedenáctce je stoper Ondřej Čelůstka, ten nahradil Dominika Plechatého. Dlouhodobě mimo hru jsou Lukáš Štetina a Adam Hložek, Ladislav Krejčí starší má zlomeninu v obličeji. Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici ani Tomáš Wiesner a Matěj Polidar, Ladislav Krejčí mladší si odpykává poslední zápas disciplinárního trestu.

Základní sestava Mladé Boleslavi:

Diviš - Řezník, Šimek, Křapka, Preisler - Pech, Matějovský (C) - Douděra, Budínský, Ladra - Jiří Klíma. Trenér: Karel Jarolím.

Náhradníci: Šeda - Michal Škoda, L. Mašek, Jakub Klíma, Túlio, Fulnek, Janošek.

V Mladé Boleslavi byli vždy zvyklí hrát v horní polovině a o místenku do pohárové Evropy, ovšem už v minulé sezoně skončili Středočeši až desátí, a aktuální ročník je pro ně ještě mnohem horší. Zkraje prosince byl odvolán trenér Jozef Weber a nahradil ho Karel Jarolím, který se do klubu vrátil po čtyřech letech. Ani pod ním se však tým zatím nezvedl a momentálně táhne šňůru sedmi ligových zápasů bez výhry (pod Jarolímem dvě remízy a tři porážky). Před osmi dny Mladá Boleslav vstoupila do jarní části remízou 1:1 proti Brnu, její jediný gól vstřelil Marek Matějovský.

Klub z města automobilů trápí poměrně rozsáhlá marodka, navíc v minulém zápase byl vyloučen Samuel Dancák. Trenér Jarolím oproti zápasu s Brnem stáhl ze základu i brankáře Jana Šedu, Milana Jiráska a Martina Graiciara. Novými hráči v úvodní jedenáctce jsou gólman Jakub Diviš, Radim Řezník, David Pech a také kapitán Marek Matějovský, jenž minule naskakoval z lavičky.

Aktuálně třetí Sparta chce v tabulce bodově dotáhnout druhý Jablonec, který dnes zdolal Příbram. To Mladá Boleslav se potácí jen těsně nad hranou zóny sestupu a každý bod potřebuje jako sůl. Podívejte se na grafiku.

Sparta a Mladá Boleslav se v této sezoně potkávají poprvé. Poslední vzájemný střet se datuje na začátek prosince 2019. Sparta doma rozstřílela soupeře poměrem 5:2, přitom v 53. minutě hostující Pavel Bucha ještě vyrovnával na 2:2. Poté zápas rozhodli svými góly Guélor Kanga a Benjamin Tetteh, pátý gól si Mladá Boleslav dala sama.

Ostatně Středočeši čekají na ligovou výhru na Letné už osm zápasů v řadě. Naposled se to povedlo v říjnu 2011 partě kolem Marka Kuliče či Radka Šírla. Kulič se na výhře 3:0 podílel dvěma góly, jednou se tehdy trefil Jan Chramosta.

Devětatřicetiletý Marek Matějovský se v zápase proti Brnu vrátil na hřiště po dlouhých 400 dnech. Naskočil ze střídačky a gólem zařídil bod za remízu 1:1. Dnes už je zkušený záložník, který si prošel dvěma operacemi achillovky, zpět v základní sestavě.

Hlavním rozhodčím utkání bude Zbyněk Proske, kterému na čarách pomohou Radek Kotík a Jan Paták. Čtvrtým sudím je Radek Dubravský.

Plzeň se doma dlouho trápila proti oslabeným Pardubicím, ale nakonec vytěžila tři body za výhru 2:0. Uspěly také České Budějovice a Jablonec.

Fotbalisté obou mužstev už jsou na hřišti. Sparta bude hrát v dresech tmavě rudé barvy, Mladá Boleslav nastupuje v bílém.

1.

Utkání právě začalo.

1.

Pražané měli výkop a míč se dostal až k brankáři Nitovi. Hanousek následně vyhrál hlavičkový souboj, kombinace nalevo však sparťanům nevyšla.

2.

Nita vybíhal proti Douděrovi, nakonec za něj situaci vyřešil už Hancko. O něco později odvrátil centrovaný balon hostů navrátilec Čelůstka.

3.

Pavelka zůstal lehce otřesený po souboji uprostřed hřiště, nicméně je v pořádku a hra pokračuje. Svižná akce Boleslavi na pravé straně rezultuje v roh.

4.

Budínského centr od rohového praporku odhlavičkoval Hancko. Posléze zůstal na trávníku ležet Matějovský, a to po nepříjemném "šprajcu" s Karabcem.

5.

Oba kapitány potkaly na začátku zápasu nepříjemné momenty, ale oba se rychle otřepali. Mladá Boleslav je v úvodu sympaticky aktivní, snaží se hrát dopředu.

6.

Karabec znovu v souboji s Matějovským, tentokrát už to sudí Proske vyhodnotil jako faul. Hosté ovšem o balon velmi brzy přišli.

7.

Douděra unikal po pravém křídle a pořádně zatopil vracejícímu se Hanouskovi. Je z toho druhý rohový kop zápasu, znovu ho rozehraje Mladá Boleslav.

7.

Sparta dostala míče za šestnáctku, ale Karabec nezvládl první kontakt s odraženým balonem. Jiří Klíma proto mohl vypálit z voleje, střela mířila naštěstí pro domácí vedle.

8.

Juliš zakopl míč u rohového praporku jen za postranní čáru, více toho nestihl. Sparťané se zatím marně snaží usadit na útočné polovině.

9.

Už se zdálo, že se Sparta dostane k první zajímavé šanci, jenže Juliš byl v době efektní přihrávky Karlssona v ofsajdu. Navíc ho hosté i před odpískáním stačili zpacifikovat.

10.

Osmnáctiletý Vitík si vzadu suverénně poradil s napadajícím soupeřem. Karlsson se pak podruhé v krátkém sledu pokoušel hrát patou za zády a trefil do obličeje Křapku. Nešlo však o nic dramatického.

11.

Pavelka si sběhl pro míč mezi stopery, ale nedokázal hned posunout hru dopředu. Sparta nespěchá a kombinuje kolem půlící čáry.

12.

Jiří Klíma otlačil ve vzájemném souboji Hancka a zprava postupoval sám na branku. Sice ho křižoval Čelůstka, ale útočník Mladé Boleslavi rozhodně mohl a měl zakončit lépe. Nakonec ani pořádně nevystřelil, točil se k míči na pravou nohu a vůbec ho netrefil dobře.

13.

Hanousek podskočil balon, Hancko byl v lepší pozici. Douděra šel proti němu šlapákem, je z toho faul, ale zatím bez žluté karty.

14.

Mladá Boleslav se rychle vrací a Sparta musí útočit postupně.

15.

Douděra sklepl Karlssonův centr do autu a Švéd se postavil i k prvnímu rohu Pražanů. Hosté balon jednoduše odvrátili.

16.

Řezník v důrazném souboji přejel Sáčka, po přímém kopu Karlssona pak hlavičkoval Čelůstka. Jakékoliv vzrušení ovšem zbytečné, jednalo se o ofsajd.

17.

Matějovský skvěle prostrkával balon na svého spoluhráče a na poslední chvíli zasáhl Čelůstka. Zahrál malou domů na Nitu, znovu byl ve správný okamžik na správném místě.

18.

Hosté mohou být zatím s průběhem zápasu spokojení. Sparta sice pomaličku přebírá otěže, alespoň co se držení míče týče, nicméně do šancí se nedostává.

20.

Trenér Jarolím v šále a zimní čepici impulzivně udává pokyny zpoza postranní čáry. Aktuálně sleduje postupný přechod Sparty, který táhne Vindheim.

21.

Juliš vběhl do pokutového území se Šimkem na zádech a hodlal se ho zbavit patičkou. Míč byl nakonec sražen a na Karlssona nedoputoval.

22.

Douděra nepustil Hanouska k centru a hosté jdou dopředu.

23.

Protiútok Mladé Boleslavi ztroskotal na horší přihrávce Budínskému, načež se sparťané stihli vrátit a zkonsolidovat. Hosté vhazují.

23.

Pěkná a rychlá akce Mladé Boleslavi, další varování pro Spartu. Matějovský u postranní čáře uvolnil Preislera, po jehož přihrávce vyplaval na přední tyči Jiří Klíma. Ani tentokrát ale v dobré pozici neusměrnil míč do branky.

25.

Nadějně vypadající útočná akce Sparty se zasekla před šestnáctkou. Domácí se pak vrátili do půlícího kruhu a hledají ve zhuštěném prostoru novou cestu.

27.

Spartě chybí uprostřed hřiště nápad a moment překvapení, zatím je její hra docela lehce bránitelná pro Mladou Boleslav.

28.

Douděra trochu zahnal Budínského, Mladá Boleslav však zůstala u balonu. Pechův centr pro Spartu nebezpeční neznamenal.

28.

Hraje se okolo sparťanské šestnáctky a domácí měli práci s centrem Ladry. Ve vzduchu ovšem zatím obránci Pražanů dominují.

29.

Sparta měla první tutovou šanci, Matěj Hanousek měl na hlavě gól! Po centru z pravé strany zakončoval na zadní tyči a Jakub Diviš zachránil Mladou Boleslav fantastickým zákrokem.

30.

Středočeši odbránili roh Sparty a rychle odpálili balon na útočnou polovinu.

32.

Byl to Vindheim, kdo před pár okamžiky našel ve vzduchu Hanouska. Sparta dělá vše pro to, aby zahozené příležitosti nemusela litovat, Juliš operuje s míčem na hraně vápna.

34.

Douděrův centr před branku neprošel a stejný osud měl na druhé straně míč z kopačky Hanouska. Nyní už po pravé straně útočí Mladá Boleslav.

35.

Sparta zbrzdila postup soupeře, další akci diriguje Matějovský.

36.

Jiří Klíma si počínal na hranici šestnáctky trochu neohrabaně. Přišel o balon a posléze fauloval Sáčka. Domácí rozjíždějí útočnou akci.

37.

Hancko skvěle vytáhl míč do středu hřiště, oklamal pár hráčů a připravil střeleckou pozici pro Pavelku. Dnešní kapitán Sparty střílel mimo branku Diviše.

39.

Jiří Klíma se šikovně uvolnil s balonem, přihrávka Matějovského do vápna pak ale neprošla. Nepřesností se prezentoval také Budínský.

40.

Pět minut před koncem prvního poločasu lze konstatovat, že na Letné se hraje vyrovnané utkání. Mladá Boleslav rozhodně nepůsobí dojmem ustaraného týmu, který má na kontě pouhých deset bodů.

41.

Nita dostal pořádně těžkou malou domů a jen těsně před dotírajícím Jiřím Klímou si se situací poradil. Sparta jako by už pomalu čekala na přestávku.

42.

Vindheimův střílený centr trefil Hanouska, a bylo po šanci. Na druhé straně si s unikajícím Jiřím Klímou nadvakrát poradil mladík Vitík.

43.

Mladá Boleslav utíkala do přečíslení, jenže akci zpomalila. Na konci stála marná snaha Ladry o zakončení, hosté mají alespoň roh.

44.

Nita vyrazil nepříjemný balon od rohového praporku, Juliš zablokoval střelu Matějovského. Závar před brankou Sparty končí dalším rohem.

45.

Preisler odcentroval z rohu až na zadní tyč, odkud hlavičkoval Křapka. Kdyby trefil balon o něco lépe, měl by Nita hodně starostí, ale zamířil jen nad bránu.

45+1.

Po faulu Řezníka na Juliše se Sparta na konci první půle dostala k zajímavé standardní situaci. Z nějakých 26 metrů bude rozehrávat Karlsson.

45+1.

Parádní ránu Davida Moberga Karlssona zastavila levá tyč! Diviš na balon nedosáhl, ale v samém závěru poločasu ho zachránila branková konstrukce.

45+1.

První poločas skončil.

Druhý poločas začne přibližně v 19:32.

První půle souboje třetího a patnáctého mužstva tabulky skončila bez branek. Aktivněji začala Mladá Boleslav, ale Jiří Klíma v první dobré možnosti pořádně nezakončil a podruhé mířil po centru Preislera nepřesně. Hostům se dařilo brzdit akce favorizované Sparty, až po necelé půlhodině hry se dostal do obrovské šance Hanousek. Po centru Vindheima měl na hlavě gól, jenže na čáře zasáhl skvělým reflexivním zákrokem brankář Diviš. V nastavení vyrovnaného úvodního dějství pomohla Divišovi tyč, jež nepustila do sítě povedenou Karlssonovou ránu z přímého kopu.

46.

Hosté jdou do kapitána Pavelky hodně důrazně, hned zkraje druhé půle se octl na zemi. O něco později se domácí provinili faulem na Budínského.

47.

Na začátku druhého dějství se zatím hra drží převážně kolem středového kruhu.

48.

Když už se Mladá Boleslav přiblížila brance soupeře, skončilo to faulem proti Čelůstkovi. Ten později rozehrál nepřesně, ale Preisler si nedokázal zpracovat balon.

49.

Jiří Klíma neměl po přihrávce od Budínského ve vápně s kým kombinovat. Po centru Matějovského se pak k hlavičce neprotlačil Ladra.

50.

Mladá Boleslav se drží na útočné půlce krátkými přihrávkami.

51.

Trojici středových hráčů Sparty, Sáčkovi, Karabcovi a Pavelkovi, se stále nedaří překvapit hosty nějakou přihrávkou a rozebrat jejich obranu.

52.

Středočeši klepali na dveře malého vápna domácích, ke střele to však nevedla. Ladrův centr zablokoval Hancko.

53.

Po Preislerově autu hlavičkoval Šimek jen do rukavic Nity. Ten pak rozehrál nakrátko a Pražané si musí poradit s nepříjemným napadáním hostů.

54.

Vysoký Julišův centr proskákal až do zámezí.

55.

Pavelka rozehrál na Karabce, který skvěle vyřešil situaci mezi obránci Mladé Boleslavi a přihrál do vápna Julišovi. Jeho střele z první scházela trochu větší přesnost i razance, Diviš ji vytáhl na roh.

57.

Vitíkovi v osmnácti letech rozhodně nechybí odvaha. Vrhl se středem hřiště dopředu, obešel dva hráče a hosté ho zastavili se štěstím na hraně šestnáctky.

58.

Možná teď Sparta vycítila, že přišel správný moment k nátlaku. Mladá Boleslav je dost zatažená a prožívá zřejmě nejhorší část zápasu.

58.

Sparta využívá slabší chvilky hostujícího týmu a jde do vedení! Pavelka navedl míč na střed hřiště a prostrčil ho do vápna na DAVIDA MOBERGA KARLSSONA. Ten po rychlé otočce okamžitě střílel a Diviš na balon nedosáhl - 1:0.

59.

O ofsajdu rozhodně nemohla být řeč, možná se ještě bude řešit, kdo je doopravdy autorem gólu. Karlsson totiž jako by střílel společně s Julišem, jenž se do té situace také namotal. Zatím zůstává střelcem Švéd.

61.

Antonín Křapka (MBL) se zranil v souboji s Hanckem, navíc to byl on, kdo fauloval. Obránce hostů kulhá za postranní čáru a vidí žlutou kartu.

62.

Sparťané natřikrát střídají. Utkání skončilo pro Adama Karabce, Matěje Hanouska a Michala Sáčka. Na hřiště nastupují Bořek Dočkal, Srdjan Plavšič a Filip Souček.

63.

Marek Matějovský (MBL) přišlápl kotník Plavšičovi a hodně ostře ho přivítal na hrací ploše. Po zásluze obdržel od sudího Proskeho žlutou kartu.

64.

Tak teď se vůbec nehraje. Plavšič je ošetřován a hosté dvakrát střídají. Právě hříšníci Marek Matějovský a Antonín Křapka jdou dolů. do hry vstupují Dominik Janošek a Jakub Klíma. Pásku od Matějovského přebral Budínský.

66.

Konečně se pokračuje, s pěti novými muži na trávníku. Plavšič je v pořádku a Sparta se i s ním tlačí na útočnou polovinu.

67.

Sparta odvrátila centr Janoška a ubránila se i dlouhému autu hostů. Souček založil akci, na jejímž konci se Karlsson nedostal ke střele. Těsně před ním hrál do bezpečí brankář Diviš.

68.

Trochu divoká malá domů v podání Vitíka se pro sparťany obejde bez pohromy. Nita byl u balon dříve než napadající hráči Mladé Boleslavi.

68.

O chvilku později nebyl Martin Vitík (SPA) v souboji s Preislerem včas a roztáhl před ním závory v podobě svých noh. Oprávněná žlutá karta.

69.

Mladá Boleslav rozhodně nehodlá nic balit, do nějaké 55. minuty byla Spartě vyrovnaným soupeřem. Po rohu Budínského odkopl Čelůstka.

70.

Mladému Pechovi v sestavě Mladé Boleslavi vůbec nevyšla přihrávka na křídlo. Sparta se dostala k balonu a snaží se protlačit dopředu.

71.

Pohledná souhra Karlssona a Plavšiče nakonec k zakončení nevedla. To na druhé straně zasáhl Nita perfektním způsobem proti střele Janoška z první!

72.

Velká šance Mladé Boleslavi se v předchozí minutě narodila po brejku a centru z pravé strany. Janošek pálil z voleje jen doprostřed branky a Nita se dokázal rychle zorientovat. Vykopl míč mimo nebezpečný prostor.

73.

Juliš zakončoval v těžké pozici mimo branku.

74.

Na Letné začíná docela hustě snažit a do konce zápasu chybí necelých dvacet minut. Sparta drží balon, Čelůstka neváhal zahrát dozadu na Nitu.

75.

Karlsson přihrál na pravé křídlo Vindheimovi. Jeho centr ještě před branku neprošel, ale o něco později střílel Pavelka nepříjemně k pravé tyči. Diviš míč vytěsnil na roh.

76.

Dočkal rozehrál roh nakrátko s Karlssonem a pak poslal zakroucený balon přesně na hlavu Čelůstky. Ten hlavičkoval přesně do náruče Diviše.

77.

Juliš rozezleně odkopává balon, po střele Karlssona měl blízko ke gólu! Diviš vyrazil Švédův pokus a pak na zemi vyrazil i Julišovu dorážku zblízka.

78.

Dobrá šance Davida Moberga Karlssona byla to poslední, co švédský technik v zápase předvedl. Střelce branky střídá Bulhar Martin Minčev.

78.

Čelůstka zakončoval po přistrčení od Hancka do sítě z ofsajdu.

79.

Dvojitá výměna na straně Mladé Boleslavi. Trenér Jarolím stáhl ze hry Jiřího Klímu a Lukáše Budínského, nastoupili Michal Škoda a Lukáš Mašek.

80.

Oběma týmům zbývá ještě jedno možné střídání a Mladé Boleslavi přibližně deset minut na vyrovnání. Vyjma šance Janoška však hosté v druhém poločase příliš nezahrozili.

82.

Juliš ve skluzu o kousíček nedosáhl na přízemní centr.

82.

Nebezpečná kombinace Mladé Boleslavi a na konci Nitův zákrok. Na konci "ťukecu" byl Michal Škoda, jenže měl balon na dlouhou nohu a ve skluzu ho nedokázal usměrnit mimo dosah rumunského gólmana.

83.

Byl to Janošek, kdo navedl balon až do šestnáctky, a znovu tedy byl u šance Mladé Boleslavi. Jenže ani tentokrát to na gól nestačilo.

84.

Poslední střídání Mladé Boleslavi. Dominika Preislera nahradil Jakub Fulnek, který rychle peláší na hřiště. Jarolímovi svěřenci už nemají na co čekat.

85.

Ještě jedna rošáda i ve sparťanském táboře. Lukáš Juliš se dnes střelecky neprosadil, byť pár možností měl. Na poslední minuty jde do hry Libor Kozák.

86.

Krásný fotbalový moment ve vápně Sparty. Ladra si skvěle připravil míč na technickou střelu a kroutil ho na zadní tyčku. Nita musela cupitat dozadu, položil se do vzduchu a přehodil míč přes břevno!

87.

Andreas Vindheim (SPA) ještě dodatečně obdržel žlutou kartu. Po jeho faulu měla Mladá Boleslav při akci Ladry výhodu. Rohový kop Sparta ubránila.

88.

Mladá Boleslav v sobě ještě našla sílu na dramatizaci zápasu. Středočeši potřebují každý bod a usilují o něj na Letné až do samotného konce.

89.

Fulnek marně hledal cestičku do šestnáctky, hra se odvíjí na polovině hřiště. Mladá Boleslav spěchá dopředu. Šimek přelstil dva sparťany, ale ve slibné pozici si potom nezpracoval balon.

90.

Výborně to udělal Vitík, který nastřelil jednoho z protihráčů a vybojoval vhazování pro letenské mužstvo. Tak kolik se bude nastavovat?

90.

Sudí Proske přidává ještě čtyři minuty.

90+1.

Sparta drží hru daleko od Nity, Minčev ale o balon přišel.

90+2.

Mladá Boleslav se snaží, jenže v předfinální fázi ji chybí kvalita. Akce po pravém křídle nedospěla do zakončení, na druhé straně Dočkal kartáčuje Plavšiče. Ani jemu průnik nevyšel.

90+3.

Mašek fauloval Čelůstku a Sparta teď s rozehrávkou od vlastní branky rozhodně pospíchat nebude. Do konce zbývá už jen minutka.

90+4.

Vindheim výborným balonem našel Kozáka, jenž pozdržel trochu času na útočné polovině. Mladá Boleslav se dostane možná k jednomu nákopu.

90+4.

Utkání skončilo.

Zápas končí, Sparta pošesté v řadě v lize neprohrála, naopak Mladá Boleslav čeká na výhru už osm duelů za sebou. Po prvních deseti minutách druhé půle jako by hosté vypadli z role a stálo je to zápas. Brankář Diviš vyrazil střelu Juliše, ale o chvilku později už na zakončení Karlssona nestačil. Pak se zdálo, že mají Pražané utkání pod kontrolou a náskok ještě zvýší.

Jenže od 70. minuty se domácí museli o výhru strachovat. Janoškovu střelu z prvního doteku zlikvidoval reflexivně Nita, na opačné straně zasahoval Diviš nadvakrát proti Karlssonovi a Julišovi. Rumunský gólman v brance Sparty se o čisté konto zasadil ještě zákroky proti Michalu Škodovi, a hlavně proti parádní technické střele Ladry. Nastavení už Sparta přečkala bez potíží.

žluté karty: 2 - 2.

David Moberg Karlsson a brankář Florin Nita byli dnes pro Spartu při těsném vítězství nad Mladou Boleslaví nejdůležitějšími muži.

V tabulce se Sparta bodově dotáhla na druhý Jablonec, opět je šest bodů za vedoucí Slavií. To Mladá Boleslav je ve velkých starostech, pouze díky lepšímu skóre se drží nad Brnem a Příbramí namočenými v sestupové zóně.

To je ode mě pro tuto chvíli všechno. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek nedělního večera a úspěšný start do nového týdne.