reklama

Sparta půjde s Haškem do války. Rosický: Dohoda možná není, hráč vůbec nekomunikuje

Tomáš Rosický o Martinu Haškovi O2 TV Sport |  00:53
Spor mezi fotbalovou Spartou a jejím záložníkem Martinem Haškem dospěl do patové situace, kterou zřejmě bude muset rozetnout až soud. "Mrzí mě to, ta kauza nebude mít vítěze," prohlásil sportovní ředitel letenského klubu Tomáš Rosický.

Výraznou obměnou kádru prochází a ještě projde fotbalová Sparta. Nejhalasnější změny se týkají záložní řady: Martin Hašek na Letné švihl výpovědí a s klubem nekomunikuje, rudý dres pravděpodobně brzy odloží i Guélor Kanga, jemuž v červnu končí smlouva. Naopak sedmnáctiletý záložník Adam Hložek by měl v klubu zůstat.

Chystané změny komentoval sparťanský sportovní ředitel Tomáš Rosický v pořadu Liga mistrů Exclusive, který vysílá stanice O2 TV Sport a O2 TV Fotbal ve středu od 21:00.

Případ Hašek

"Sparta je připravena jít do soudního sporu tak, je bylo deklarováno. Šanci na dohodu momentálně nevidím, hráč s námi nekomunikuje. Velmi mě to mrzí, protože kauza nebude mít vítěze."

Případ Kanga

"Registrujeme více smluv, které končí v létě. Kádr se obmění, to je jasné. Doufám, že se liga bude dohrávat a Kanga za Spartu ještě nastoupí. Z jarních pěti zápasů hrál ve třech, byl v plánech i na derby, i když nakonec zůstal na lavici. Je těžké říct, že na sto procent odejde, ale když to vezmu zeširoka, obměna kádru nás čeká."

Případ Hložek

"Na Adama je ještě brzo, aby někam chodil. Pořád se zapomíná, že je strašně mladý kluk. A u sedmnáctiletých fotbalistů, i když mají už dost odehráno, dochází k výkyvům. Je jasné, že očekávání veřejnosti bude větší a větší, ale buďme trpěliví, nechme ho dospět, nechme ho dorůst. Kdyby se teď objevila zajímavá nabídka, což absolutně neočekávám, tak na něj je ještě brzo."

Sezona se dohraje, vyjádřily se kluby v exkluzivní anketě. Důvodem jsou i finance Sezona se dohraje, vyjádřily se kluby v exkluzivní anketě. Důvodem jsou i finance Prohlédněte zde
reklama