reklama

Sparta vyrazila na soustředění s drahou posilou, chybí však Karavajev, Juliš a Néstor

Vjačeslav Karavajev za začne hledat nové místo. Vjačeslav Karavajev za začne hledat nové místo. autor: Milan Kammermayer
Italský trenér Andrea Stramaccioni bere na soustředění celkem 25 hráčů. Nechybí Rumun Nicolae Stanciu, který stal nejdražším fotbalistou české ligy.

Praha - Fotbalisté Sparty odcestovali na druhé soustředění do Španělska bez obránce Vjačeslava Karavajeva a ofenzivních hráčů Lukáše Juliše s Néstorem Albiachem. Rus Karavajev dostal od pražského klubu svolení jednat o přestupu, Juliše a Španěla Néstora plánuje Sparta poslat na jarní hostování v rámci první ligy.

Italský trenér Andrea Stramaccioni bere na soustředění celkem 25 hráčů. Nechybí Rumun Nicolae Stanciu, který se po přestupu z Anderlechtu Brusel stal nejdražším fotbalistou české ligy. Šanci dostal i další záložník Jiří Boula z juniorky, jenž zasáhl do čtvrtečního přípravného utkání s Vltavínem.

Sparťanskými soupeři ve Španělsku budou dánský Aalborg (31. ledna), čínský Tchien-ťin Teda (3. února) a Spartak Moskva (7. února).

reklama