reklama

Kouč Slovácka Levý je po indispozici v zápase s Jihlavou už v pořádku

Stanislav Levý, trenér, 1. FC Slovácko (2016) Stanislav Levý, trenér, 1. FC Slovácko (2016) autor: ČTK
Zápas mezi Slováckem a Jihlavou musel na domácí lavičce ve druhém poločase koučovat asistent trenéra Michal Kordula. Trenér Stanislav Levý se po přestávce na lavičku nevrátil. „Hlavnímu trenérovi se udělalo nevolno, ale měl by být v pořádku,“ řekl po zápase tiskový mluvčí František Uhříček.

Uherské Hradiště – Trenér Stanislav Levý nedotrénoval sobotní ligový zápas SlováckaJihlavou. Domácí trenér v poločase opustil stadion a byl odvezen do nemocnice. Slovácko po prvním poločase po špatném výkonu prohrávalo 0:1, zápas skončil remízou 1:1.

Slavia má titul, korunu střelců si rozdělí Škoda s Lafatou. Projděte si statistiky i výsledky ligy Slavia má titul, korunu střelců si rozdělí Škoda s Lafatou. Projděte si statistiky i výsledky ligy Prohlédněte zde

"Těsně po přestávce jsme trenéra raději převezli osobním autem do nemocnice na odborné vyšetření. Jeho výsledky jsou interní záležitostí pana Levého," řekl tiskový mluvčí Slovácka František Uhříček.

"Necelou hodinu po zápase už byl trenér zpět na stadionu a s asistentem Michalem Kordulou analyzovali utkání. Už dnes se pan Levý zapojí opět do vedení týmu," dodal Uhříček.

Ve druhé půli Slovácko z lavičky řídil asistent Michal Kordula. "Nebyla to pro mě úplně nová role. Jak hlavní trenér Standa Levý, tak bývalý hlavní Svaťa Habanec mi dali hodně prostoru k trénování i jako asistentovi," popsal Kordula.

V utkání se snažil držet vzorce, na kterém se s hlavním trenérem dohodl během předzápasové porady. V poločase nové instrukce nedostal. "Na určité scénáře jsme dopředu připravení. Reagoval jsem na vývoj podle předzápasové domluvy," vysvětlil trenér.

"Až po konci zápasu jsem si všiml, že tam trenér Slovácka není. Na otázku kde Standa je, jsem nedostal odpověď," komentoval situaci hostující trenér Michal Bílek.

Remízu zařídil domácí Marek Havlík. "Ani jsem si nevšiml, že zápas z lavičky řídí Michal Kordula. Zaregistroval jsem to po konci zápasu," řekl po zápase záložník.

reklama