reklama

Trpělivost vypršela. "Tým bude sankcionován," vzkázal šéf Slavie Tvrdík po remíze v Jablonci

Milan Škoda Milan Škoda autor: Milan Kammermayer
Tak takhle ne. Šéfa fotbalové Slavie Jaroslava Tvrdíka naštval výkon hráčů v pondělní ligové dohrávce s Jabloncem, který vedl jen k remíze 1:1. "Tým poprvé za dva roky bude sankcionován," vzkázal na Twitteru.

Praha - Fotbalisté Slavie musí počítat s následky za další ligovou ztrátu. V pondělní dohrávce jen remizovali 1:1 v Jablonci, což nezůstalo bez odezvy u jejich šéfa Jaroslava Tvrdíka.

"Trenérskému týmu i hráčům vytváříme nejlepší možné podmínky. Za výkony proti Plzni, Liberci a Jablonci však odměňovat nelze a tým poprvé za dva roky bude sankcionován," napsal Tvrdík na svůj Twitter a připojil poznámku, že se těší na Jana Nezmara. Liberecký sportovní ředitel přechází od 5. prosince na stejnou pozici právě do Edenu.

Fotbalisté Slavie ukončili 22. října domácí prohrou 1:2 s Libercem šňůru ligové neporazitelnosti, která se natáhla na 36 zápasů. Od té doby si v české nejvyšší soutěži připsali další dvě ztráty - ve šlágru s Plzní (0:1) a nyní s Jabloncem. V tabulce patří obhájci titulu třetí místo, na Plzeň se dívá se čtrnáctibodovým odstupem, na druhou pozici, klíčovou alespoň pro předkolo Ligy mistrů, ztrácí tři body.

"Naši hráči a trenéři jsou odměňováni nad poměry české ligy. Měli by být špičkovými profesionály. A na trávníku to není vidět. Trpělivost vypršela," připojil Tvrdík na Twitteru.

Červenobílí se s ligovým rokem rozloučí v pátek zápasem s Baníkem Ostrava, příští týden pak ještě budou usilovat o přezimování v Evropské lize. V domácím duelu s Astanou jim k postupu do vyřazovací fáze bude stačit remíza.

reklama