reklama

V předvečer Štědrého dne nastoupí Slavia ke šlágru Plzni

David Limberský a Jan Bořil v utkání 14. kola F:L Plzeň - Slavia David Limberský a Jan Bořil v utkání 14. kola F:L Plzeň - Slavia autor: Milan Kammermayer
Jeden z největších šlágrů první ligy mezi fotbalisty Plzně a mistrovské Slavie Praha se odehraje v předvečer Štědrého dne. Pouhý den před Vánoci je na programu i dalších pět zápasů 14. kola, které bude posledním v podzimní části. Tři utkání mají termín 22. prosince. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace.

První liga se v Česku poprvé v historii protáhne až do 23. prosince kvůli tomu, že byla vzhledem ke zhoršené koronavirové situaci v zemi od první poloviny října do začátku listopadu na měsíc přerušena. Zastavily se i ostatní sportovní soutěže v Česku. Během přerušení první ligy se nestihla podle původního plánu odehrát tři kola.

Jedno z kol se uskuteční v úterý 15. prosince a ve středu 16. prosince, kdy se mělo dohrávat třetí kolo domácího poháru MOL Cupu, který byl ale do konce roku přerušen. Dalším vloženým kolem bude poslední podzimní pouhý den před Štědrým dnem, start jarní části se nezvykle posunul už na polovinu ledna.

Projděte si program Fortuna:Ligy v přehledné grafice:

reklama