reklama

Václav Kadlec, Martin Frýdek a Karavajev zůstávají ve Spartě, Vukadinovič se vrací do Zlína

Václav Kadlec Václav Kadlec autor: Milan Kammermayer
Fotbalová Sparta v pátek ráno oznámila, že během letního přestupního období Václav Kadlec, Martin Frýdek ani Vjačeslav Karavajev do nového klubu nezamíří. Naopak Vukadin Vukadinovič, kterého Sparta koupila na začátku přestupního období, na jeho konci zamíří na hostování do Zlína.

Praha - Zužování kádru fotbalové Sparty se Václava Kadlece, Martina Frýdka ani Vjačeslava Karavajeva týkat nebude. Letenský klub v pátek na svém oficiálním webu oznámil, že všichni tři ve Spartě zůstanou. Naopak Vukadin Vukadinovič, kterého Sparta koupila na začátku přestupního období, na jeho konci zamíří na hostování do Zlína.

Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Prohlédněte zde

Všechna tři jména se přitom v posledních dnech dostala do centra přestupních spekulací. Martin Frýdek měl po neshodě s trenérem Andreou Stramaccionim údajně sám požádat o transfer, z něj ale nakonec sešlo. Zůstává také Václav Kadlec, který do klubu přišel loni v létě za 70 milionů korun, ale v poslední době se přestal prosazovat do sestavy.

"Tento měsíc a především tento týden se toho napsalo hodně…jsem rád, že můžu říct "ZŮSTÁVÁM"!!! Nechtěl jsem Spartu opustit a nehodlám to udělat ani v následujících dnech! Nebylo to jednoduché, událo se hodně věcí, nad které je třeba se povznést a hodit je za hlavu…Budu bojovat, aby se Sparta dostala zpět tam, kam patří!" napsal Kadlec na svůj Instagramový účet.

Sparta přitom uvedla, že v případě Kadlece registrovala několik zahraničních nabídek, podobně jako u krajního beka Vjačeslava Karavajeva, o nějž se sice zajímal Lokomotiv Moskva, přestup se ale nakonec neuskutečnil.

Ze Sparty po pouhých třech měsících odchází Vukadin Vukadinovič, jenž přišel v květnu ze Zlína. V témže klubu bude nyní působit na roční hostování. "Je to ještě hodně čerstvé, teprve před chvílí se vše vyřešilo a já jsem za to moc rád. Trvalo to dlouho a vůbec jsem nevěděl do poslední chvíle, jak to dopadne. Mám z toho velmi dobrý pocit a teď už se těším na kluky, protože ve Zlíně jsme měli vždycky skvělou a týmovou partu," uvedl Vukadinovič pro web Zlína.

Již včera oznámil, že v klubu zůstane, brankář David Bičík, který se rozhodl bojovat o místo v brance Sparty po odchodu Tomáše Koubka do Rennes. Poroučel se naopak defenzivní záložník Lukáš Vácha, jenž si hledá nové angažmá.

Fotbalový kolotoč milionů: Na poslední chvíli přestoupili Mbappé, Oxlade-Chamberlain či Llorente Fotbalový kolotoč milionů: Na poslední chvíli přestoupili Mbappé, Oxlade-Chamberlain či Llorente Prohlédněte zde
reklama