reklama

Vukadinovič do Zlína, brankářské šachy a Váchův konec. Ve Spartě se chystají další změny

David Bičík by měl zamířit do Liberce David Bičík by měl zamířit do Liberce autor: Milan Kammermayer
Fotbalová Sparta chystá další změny v kádru. Po odchodu Tomáše Koubka do Rennes by se měla spustit rošáda výměn, na jejímž konci zamíří na Letnou Milan Heča. Na hostování do Zlína by navíc měl odejít Vukadin Vukadinovič.

Praha - Ve fotbalové Spartě se chystají další změny. Kádr aktuálně až šestého týmu HET ligy by měli opustit David Bičík a Vukadin Vukadinovič, naopak směrem na Letnou by měl po rošádě výměn zamířit Milan Heča. Sparta údajně také nepočítá s Lukášem Váchou.

V úterý o tom informoval server iSport.

Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Prohlédněte zde

Srbský záložník Vukadinovič by měl odejít do Zlína, odkud přitom do Sparty v létě za 16 milionů přišel. Jenže za Letenské si nezahrál ani jeden ostrý zápas a v kádru Sparty by jej čekala tvrdá konkurence. I proto se šestadvacetiletý fotbalista nejspíš vrátí do Zlína, který navíc bude na rozdíl od Sparty na podzim hrát základní skupinu Evropské ligy.

Složitou brankářskou rošádu vyvolal včera potvrzený odchod Tomáše Koubka do francouzského Rennes. Podle Sportu by Sparta měla jeho odchod vyřešit tak, že pošle do Liberce na hostování Davida Bičíka a Slovan následně prodá Letenským Ondřeje Koláře. Ten poté zamíří do Slovácka výměnou za Milana Heču, který poputuje na Spartu. Na brankářský post má aktuálně Sparty k dispozici kromě Bičíka ještě letní posilu Martina Dúbravku a Vojtěcha Vorla.

Podle odpoledních zpráv by měl v klubu skončit i středopolař Lukáš Vácha. V sobotním utkání proti Brnu (0:2) přitom dlouhodobá opora za Spartu odehrála 70 minut a o jeho jméně se v souvislosti s odchody dosud nemluvilo.

reklama