reklama

Vyprodáno. Derby Sparty se Slavií bude sledovat plná Letná, lístky už zmizely

Milan Škoda nasměroval v podzimní derby Slavii úvodní trefou k vítězství 2:0 Milan Škoda nasměroval v podzimní derby Slavii úvodní trefou k vítězství 2:0 autor: Aktuálně.cz
Slavný zápas uvidí v hledišti přes osmnácti tisíc diváků.

Praha - Přestože do pražského derby mezi fotbalisty Sparty a Slavie zbývá ještě deset dnů, šlágr 21. kola první ligy je už vyprodaný. Většinu vstupenek si fanoušci rozebrali od pondělí v přednostním prodeji pro majitele permanentek a dnes po poledni zmizely poslední zbylé lístky ve volném prodeji přes internet.

Derby na Letné v sobotu 17. března tak bude od 17:30 sledovat do posledního místa zaplněné hlediště, což znamená přes 18 tisíc lidí.

Sparta po 19 kolech ztrácí z pátého místa tabulky na druhou Slavii, která obhajuje ligový titul, pět bodů. Letenské vedení kvůli dosavadním špatným výsledkům v úterý odvolalo trenéra Andreu Stramaccioniho a na jeho místa přivedlo Pavla Hapala. Podzimní derby v Edenu vyhráli slávisté 2:0.

Stramaccioni nechce odejít s tím, že něco nezvládl, a hledá viníka. K roztržce nedošlo, říká Ščasný Stramaccioni nechce odejít s tím, že něco nezvládl, a hledá viníka. K roztržce nedošlo, říká Ščasný Čtěte zde
reklama